Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple iPhone 11 pro, miért...

Apple iPhone 11 pro, miért "hiánycikk" ennyire?

Figyelt kérdés

A 64Gb-os modellet néztem ki, de akármelyik Apple resellert nézem mindenhol szinte csak rendelésre... Az éjzöld szint talán megértem, mert új szín, de pl az asztroszürke??


Valaki rendelt már a hivatalos apple.hu-ról? mert ott 2 nap a szállítási idő, csak félek h nehogy eltűnjön a csomag... ezért szeretném inkább személyesen megvenni.



2019. nov. 10. 11:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%
64 GB-osat tök felesleges venni
2019. nov. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
6s plusom van 16Gb-al, és még az sincs tele... szóval nekem bőségesen elég :)
2019. nov. 10. 11:15
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel új, nagy most rá a kereslet.
2019. nov. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%

Ekkora ökörséget első... 😂


Rendeld nyugodtan. Nem fog eltűnni.

Mellesleg mindenhol hiánycikk, de pl Miskolcon a Media Marktban van 2 is. 64Gb-os.

2019. nov. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%
#4, miért ökörség? Iphoneom van, úgy látszik viszont én használom is, nem mutogatni kell, mert 64 GB k.va kevés
2019. nov. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

én a telekomnál vette a 11 prot


jó tudom lúzer vagyok :DDDDD de ha egyzer adnak rá kedvezményt, mert 26 éve ott vagyok előfizető....


Szal én is napi többször néztem mikor van készleten.

Volt, hogy délután került fel valamennyi készlet.

Mire megrendeltem és kitöltöttem minden adatot, újra ránéztem, már megint nem volt készlet.

Nem csoda, nagyon frankó telefon!!!!


Apple.hu-ról már rendeltem és nagyon meglepett a szállítás!

UPS futár hozta.

Este adták fel a csomagot, 11-kor még Frankfurtban volt.

Reggel Vecsésen (reptéren), délben meg már a kezemben, ráadásul úgy, hogy 30 km-re arrébb voltam mint a megadott cím, mert nem gondoltam, hogy az este 6-kor megrendelt árut másnap délben megkapom, úgyhogy a futár még kajtatott is utánam :D

2019. nov. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

elsőnek igaza van...ha az ember használja, akkor kell a hely.


én is kipróbáltam, bár én 256 GB-os X-ről nem akartam váltani, anyagi megfontolásból készpénzre volt szükségem, így eladtam, és inkább elhoztam részletre egy pro max-et, ami raktáron volt telekomnál...és hát 64 GB-os volt...


korábban volt 170 GB-nyi képem/videóm, amit a telefonon tároltam, ez a része természetesen felesleges korlátlan mobilnettel, meg most már 2 terrás iCloud előfizéssel...de így, hogy csak minimális hely van foglalva, 25-30 GB szabad helyem van...és ha én úgy döntök, hogy egy jó hosszú, 4K 60 fps videót szeretnék rögzíteni, mert hát ha tudja a telefon, miért ne használjam, akkor nagyon gyorsan elkezd fogyni az a szabad hely.

2019. nov. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#5 Nekem xs max van 256 gb.

Én is használom, de ott van pl rengeteg felhő.

Én pl az icloud-ra fizetek havi 3 ezret és 2 TB helyem van máris.

Elhagyod a telefont, vagy bedöglik pápá adatok. De az Icloudban ott van minden.

Na ezért ökörség.

Lehet lepontozni nyugodtan.

Alkalmazásoknak meg szerintem bőven elég a 64gb-os Iphone.

2019. nov. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%
nekem is van icloudom, de az applikációkat nem tudod ott tárolni, csak a dokumentumokat és a fotókat
2019. nov. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%

"az applikációkat nem tudod ott tárolni"

minek kéne ott tárolni?

Az adataikat ott tárolod, de az applikációt bármikor újra le tudod tölteni ha törölted, vagy új telefonod lett.

2019. nov. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!