Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki lehet hagyni a google fiok...

Ki lehet hagyni a google fiok ellenorzest Factory reset utan?

Figyelt kérdés

sehogyan sem tudom sajnos vodafone tablat VFD 1100 as a tipus mit lehet csinálni ???


Köszi előre is !

Nagymamám állitgatta de az hogy milyen email cimet szinkronizált azt nem tudta azt sem tudja milyen emailt írt be :(


Szervizet kerülném a kiadás miatt kb 15 ezer forintos vacakrol van szo köszi előre is :(


2019. nov. 13. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Reset előtt kellett volna törölni a fiókot, most már csak annyit tehetsz, hogy az adott típushoz / verzióhoz keresel valami leírást az FRP-lock megkerülésére.

Ehhez ugyanis olyan biztonsági réseket lehet kihasználni, amit esetleg még nem foltoztak be.

Vannak erről angol nyelvű leírások, de ebben már részletesebben nem nagyon fogok segíteni, mert azt az elvet vallom, hogy keresse meg, tanulja meg, aki érteni akar hozzá.

Pláne, mivel én is csak olvastam róla.

2019. nov. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi ezt hogy lehet megcsinálni ? :)
2019. nov. 13. 18:44
 3/4 A kérdező kommentje:
értem köszi :)
2019. nov. 13. 18:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Alapvetően ennek pont az lenne a célja, hogy a lopott készülékeket ne tudják a tolvajok értékesíteni. Én találkoztam olyannal, hogy kitörölt google fiók estén történt factory reset után ugyanúgy kért a készülék az első indulása alkalmával egy olyan google fiókot amivel már be volt lépve a készülékbe.


Egyébként egy ilyen alsó kategóriás készülék kellő ráfordított idővel biztos, hogy feltörhető, de egy felsőbb kategóriás eszköznél erre már nem fogadnék.


Jelen esetben szerintem egy rootolás és egy másik androidos operációs rendszer oldhatja meg a problémádat.

2019. nov. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!