Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki lehet hagyni a google fiok...

DejaVu93 kérdése:

Ki lehet hagyni a google fiok ellenorzest Factory reset utan?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Van egy Samung Galaxy Core prime LTE telefonom, es a napokban tobbszor is ujraindult es hamar lemerult ezert csinaltam egy Factory resetet a bootbol, minden rendben ment addig amig elvegezte a resetet,ujraindult.Visszaalitas utan keri a Google fiok ellenorzest es keri hogy adjak meg egy olyan email cimet amit elozoleg hasznaltam.A problema az hogy nemtudom azt az email cimet, barmivel is probalkozok nem fogadja el, es nem enged tovabb, ezert hasznalatlan a telefon.probalkoztam szoftverfrissitessel is de ugyanaz, kiesel is probalkoztam..semmi valtozas..es uj google fiokot sem tudok hozzaadni mert o mindig azt a fiokot keri amelyiket elozoleg hasznaltam..Tudnatok valami megoldast a problemara?valahogy kihagyni esetleg ezt az opciot?vagy valahogy eltuntetni? mert igy hasznalatlan..koszonom elore is a valaszokat

2016. szept. 10. 20:39
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
14%

Nehezen hihetöö, hogy nem emlékszel a használt e-mail címre! Ez egy védelem, hogy a lopott telefont más ne tudja használatba venni!

Tanulság: Ne lopj és ne is vásárlj lopott telefont! ...se mást!

2016. szept. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy nehezen hiheto de megis igy van...novemberben lesz 1 eves a telo,vadonat ujan vettem uzletbol.nem emlekszek hogy elso hasznalatkor milyen google cimet adtam meg...probaltam telefonszamom alapjan lekerni az email cimet, megis kaptam de azt nem fogadja el,folyton azt irja,hogy egy olyan gmail cimet adjak meg amirol korabban mar bevoltam lepve..csak fogalmam sincs, hogy mi lehet az..a telefon meg garanciaban van, ha visszakuldenem esetleg megtudnak csinalni?
2016. szept. 11. 00:00
 3/29 anonim ***** válasza:

Allitolag ez mukodik:

[link]


Ezzel a apk-val:

[link]

2016. szept. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 memezoli válasza:
37%
én is igy jártam egy MYPHONE PRIME teloval!! tőbb 100db-ot recoveryztem már de még igy nem jártam hogy nem áll vissza gyári állapotra hanem kéri a régi gmail fiokot!! a recovery mindent tőről a telobol!! elvileg!!!
2017. máj. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
100%
Ha nem szinkronizáltál még a google fiókkal,akkor is ez történik! Hiába lépnél be azzal a fiókkal amit használtál !Nem fog beengedni! Nem kell semmilyen lopott telefon hozzá!
2017. júl. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 monster kill válasza:
Valaki talalt mar ra megoldast..? mert nekem is ez a problemam..csak nekem iLike x6 telefonon van..megoldast tudtok.?
2017. aug. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a problémám csak nekem samsung galaxy j1 2016-om van!Reseteltem és nem hajlandó csatlakozni a google fiókhoz,kiír valami szöveget angolul aminek a felét nem értem csak annyit,hogy 24-óra múlva próbáljam meg újra!Esetleg valami ötlet?Kint vagyok külföldön ès nem tudok a családommal komunikálni!!
2017. szept. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim válasza:
SEGÍTSÉÉÉÉG! Ugyan ez a problémám Huawei P9 lite telefonommal (2016-os). Újra kellet telepíttetnem, mert egy olyan kódot álítottam be, amilyet elfelejtettem. Nálam az a probléma, hogy beírom az emailt, utánna meg a jelszavamat, elfogadja aztán vissza dob, és 6142x probálkoztam, ugyan ezt csinálja. Direktbe helytelen jelszót írok be, ki írja, hogy helytelen jelszó, szoval jól emlékszem mindenre, csak ez van megbolondulva.. Valaki tudna segíteni??
2017. szept. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 kinga34 válasza:
Sziasztok én is így vagyok vele
2017. okt. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 rolando válasza:
Ugyan ez van nálunk is! Anyukámnak vettem 1 telefont(myphone5) lefagyott csináltam recowery visszaállitást, de nem a meglèvő gmaillal csinálta a fiokját hanem kitalált 1-et de nem emlèkszik rá. Papirral tudom igazolni hogy az enyèm a telo(számla, stb) Aki meg tudja csinálni, kèrem jelezze itt: amdboy34@gmail.com csak bp
2017. okt. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!