Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitol lesz factory reset a...

Mitol lesz factory reset a zsebben hordott telon?

Figyelt kérdés
Negyjegyu pin, ujjlenyomat. Kiprobaltam, hogy elrontasra resetel-e, 30 perces varatas utan mar nem neztem meg, mi lesz. P9lite, Elite rom.
2018. szept. 11. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:
A főzött ROM miatt. Gyárival tuti nem csinál ilyet.
2018. szept. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Semmi baj nem volt vele. Root jogokat is ésszel osztottam ki, amihez nem állandóan szükséges, az mindig kap egy negyedórát és kész. A gyári rommal nem tudtam megoldani, hogy idei biztonsági patchelt verziót tegyek rá, nem akart sehogy OTA frissítést látni, Huawei Firmware Finderrel meg rengeteg patchet kellett volna egyesével felrakosgatni csak hogy eljussak valami frissebbig. Ez egy elismert, megbízható rom, stock alapú, pont ugyanaz a stabilitás jellemzi.


Első gyanúm az volt, hogy valaki rátalált valamelyik google jelszómra, amit a telefonon használok, és nagyon okosan lőtt egy factory resetet. Mivel használtan vettem, arra is láttam esélyt, hogy a régi gazdája talán mégse önszántából adta kereskedésbe, bár a bolt a környék egyik legnagyobbja, valószínűleg megéreznék, ha nem tartanák be a saját szabályaikat. Aztán keresgéltem és találtam lehetséges okok közt a fent említett pinkód-elrontósat. A 30 perc gittrágás utáni fokozatot nem próbáltam ki inkább. A google phone finder változatot kizárnám, legalábbis ha igaz, amit olvastam, hogy elvileg az sd kártyát is le kellett volna gyalulnia.


Eszembe jutott az is, hogy szept. 11-én történt, ha nagyon akarnám ráfoghatnám a 11 órát is, meg GMT szerint a 9:11-et is majdnem, de gondolom mivel nemigen plakátolják teli a fórumokat vele, nem lézeng annyira ilyen kártevő.

2018. szept. 11. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!