Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri IPhonet venni?

Megéri IPhonet venni?

Figyelt kérdés
Máma egyik barátom, ezzel a kérdéssel fordult hozzám,hogy megéri-e IPhonet venni. Én hosszas gondolkodás után nem tudtam neki lényegretőrő választ adni, így a ti véleménytekre lennék kíváncsi.

2019. nov. 20. 20:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
68%

De az Iphone-ról felesleges vitázni, mert a vevőinek 99%-a az életben nem tudja kihasználni a lehetőségeit. Ez egy telefon, nem arra való hogy bármiféle professzionális tevékenységet végezz vele.


De nézzük a Macbookot, mert mondjuk nekem kell egy professzionális munkaállomás. Tök mind egy hogy fejlesztő vagyok vagy grafikus, vagy videókészítő, vagy zeneszerző. Oké Apple, fél millióért kiszúrják a szemem egy röhejes 250GB-s ssd-vel a gépben? Hát ne vicceljünk már. :D

2019. nov. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
73%

sokan le vagytok maradva... azt hisztitek komoly windowsos gépet össze tudtok rakni 95-ért

csak épp még a pasziánsz is szaggat rajta.


normális windowos gépre is kell költeni.

2019. nov. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
80%
Hogy erne meg iphonet venni, amikor a tularazott eszkozok kozott a legtularazottabbika az apple termekei?
2019. nov. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!