Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy olyan androidos alkalmazás...

Diaa 16 kérdése:

Egy olyan androidos alkalmazást keresek amire le lehet tölteni egy bizonyos zenelejátszót? (Bővebb lent)

Figyelt kérdés

Szóval olyan zenelejátszót keresek amivel rá lehet keresni bármilyen dalra neten keresztül, de ha már 1x meghallgattam nettel akkor utána már offline is vissza tudom hallgatni az adott zenét és így nem kell plusszba letölteni ami foglalná a helyet....

Tud valaki segíteni ebben?

Köszönöm



2019. nov. 20. 22:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szép is lenne, ha volna ilyen, de hát nincs. 🤷‍♀️


Ha nem szeretnéd, hogy a telefonon közvetlenül helyet foglaljon a zene, akkor tedd a zenéket memóriakártyára.

2019. nov. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Fizess elő a YouTube szolgáltatására, de...

... ahhoz hogy OFFLINE is hallgasd a zenét, akkor a tárhelyedet foglalja. Olyan nincs, hogy nincs.

Ingyenes letöltő alkalmazás: Videoder. Megnyitod, rákeresel a zenére, letöltöd.

Offline hallgatásnál meg a VLC-t használod: egyszerűen megnyitod, ráböksz arra a könyvtárra, ahol a letöltött zenék vannak, aztán indítsd és kész!

Úgyhogy lehetetlent ne kérj - jó, mert csak ilyen megoldások léteznek.

2019. nov. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Figyu én személyesen tudom ajánlani a videoder appot, amivel akár 4k videót is le tudsz tölteni a YouTuberól, INGYEN!
2020. nov. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!