Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Maximum 30. 000 ft a telefonra...

Maximum 30. 000 ft a telefonra szánható összeg melyik a jobb választás stabilitás szempontjából, Ulefone vagy Blackview?

Figyelt kérdés

Konkrétan az Ulefone Note 7P és a Blackview A60pro között ingadozom.A Blackviewet mint márkát ismerem és nincs gondom vele az Ulefontól viszont tartok,bár az említett készülék számomra jobbnak tűnik mint a BV mégis félek mert sosem hallottam még ilyen telefonról.Nem szeretnék gyári vírusba és egyéb hasonló kellemetlenségbe szaladni.Leginkább a vírustól tartok mert volt már hozzá szerencsétlenségem.

Köszönöm szépen ha válaszolsz :)



2019. nov. 25. 08:26
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
27%
Pontosan.
2019. nov. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
A pontosan mire vonatkozott?
2019. nov. 25. 08:40
 3/21 anonim válasza:
60%
Nevenincs telefonok ilyenek.
2019. nov. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobban jársz, ha vagy teszel hozzá még néhány ezrest, és veszel egy normális telefont (Xiaomi Redmi 7 a legolcsóbb ilyen), vagy ha esetleg nem kell extra igénybevételre, akkor gyengébb hardverrel szintén valamelyik Xiaomi, de mindenképp jobban járnál, mint hogy esetleg bekap egy vírust, aztán ugrott a 30 rugód, főleg mivel egyiknek sincs itthon hivatalos szervize!
2019. nov. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm.Az említett összegnél nem tudok többet költeni a telefonra ezért kérdeztem melyiknél van nagyobb esélye egy gyári vírusnak ami magának a rendszernek a része.Az A60pro nem tartalmaz ilyesmit mert egy ismerősöm használja és nem tapasztalt problémát,az Ule-ról nincs információm. Természetesen a Xiaomi/Huawei/Samsung sokkal jobb választás lenne,de a normális telefonokat a gyerkőcöknek szánom Karácsonyra,nekem jó lesz egy noname is,csak működjön rendesen :)
2019. nov. 25. 09:14
 6/21 anonim ***** válasza:
57%
Hát azért érdekes, mert nem tudsz többet költeni, de épp ez az, hogy a Blackview is 33 ezer Ft legolcsóbban, akkor most hogy van ez? A Redmi 7 pedig 36 ezernél kezdődik, vagy esetleg ha még elcsíped, akkor 17 ezerért egy használt Xiaomi Mi A3 az Áruk Háza webshopból, na az nagyon brutális!
2019. nov. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Speedshop.nál most 30E Ft alatt kapható a Xiaomi Redmi 7A. Ha meg tudsz hozzátenni valamennyit, akkor a Xiaomi Redmi 8A-t érdemes megvenned.
2019. nov. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a válaszokat.Az én hibám hogy nem írtam kritériumokat,tehát olyan telefont keresek ami 3gb ram-mal és 2Ghz processzorral rendelkezik.Rom nem annyira számít,jó a 16-os vagy 32-es is.Ebben az árkategóriában csak a két,a kérdésemben szereplő készülék volt amit találtam,de elgondolkodom azon amit írtatok,mert nagyon fontos szempont a megbízhatóság is.
2019. nov. 25. 09:56
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a noname telefonok mind hulladékok.

A név és a minőség a xiaomival kezdődik.


Redmi 8 32gb a minimum. 64gb változat is jó (amiben már 4gb ram van), minimálisan időtállóbb, megéri a felárat.


Ha nagyon minimumra akarod venni az elkölthető pénzt, akkor redmi 7 a jó választás.


Más márka nem igazán tud versenyezni itt, ez a belépőszint. A lényeg ezeknél, hogy 1+ éves modellt nem érdemes venni (árukeresőn asztali nézetben látni fogod a forgalmazás kezdetét az árdiagramon), illetve, hogy legyen 3 gb ram (inkább 4), meg legyen márkásabb (szoftver és összeszerelési minőség rengeteget számít!!)

Xiaomi, redmi, huawei, honor, samsung jók.


Cubot, ilike, doogee, meg amiket írtál KERÜLENDŐK! Tilos és pénzkidobás. Béna szoftver (ezeknél valszeg nincs gyári vírus, de ja, elképzelhető) és gagyi összeszerelés jellemzi mindet, tehát mind hardveresen, mind szoftveresen 0 közeli, amit tudnak. Ázsiai piacra elfogadhatók, itt nem. Ellenségemnek vennék ilyet talán... 🤔😇

2019. nov. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Mármint a redmi 7 jó lehet még.

A redmi 7a és 8a kevéske. 2 gb ram sajna kevés, bekorlátozza a mai telefonokat nagyon.

2019. nov. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!