Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Maximum 30. 000 ft a telefonra...

Maximum 30. 000 ft a telefonra szánható összeg melyik a jobb választás stabilitás szempontjából, Ulefone vagy Blackview?

Figyelt kérdés

Konkrétan az Ulefone Note 7P és a Blackview A60pro között ingadozom.A Blackviewet mint márkát ismerem és nincs gondom vele az Ulefontól viszont tartok,bár az említett készülék számomra jobbnak tűnik mint a BV mégis félek mert sosem hallottam még ilyen telefonról.Nem szeretnék gyári vírusba és egyéb hasonló kellemetlenségbe szaladni.Leginkább a vírustól tartok mert volt már hozzá szerencsétlenségem.

Köszönöm szépen ha válaszolsz :)



2019. nov. 25. 08:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Szóval, olcsón akarsz ilyet - nem hiába, mert nem érdemes. Egyszerűen áruk van az ilyen telefonoknak.
2019. nov. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
59%

"Maximum 30. 000 ft a telefonra szánható összeg melyik a jobb választás?"


Egy normális márkájú használt telefon!


Tényleg az ilyen Ulephone, meg Doogee, meg hasonló nevenincs vackokkal csak szívni fogsz. Belassulnak, recsegnek-ropognak, tönkre megy az akku, nincs frissítés, stb.


30 körül már tudsz venni használtan egy Huawei P10 Lite-ot, ami teljesen frankós.

2019. nov. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
84%
2019. nov. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat.Átgondolom a dolgot mert most elbizonytalanodtam.Nem egy,hanem három telefonra van szükségem,abból kettő normális,minőségi készülék a fa alá,a harmadik lenne az enyém de lehet hogy inkább kihagyom nehogy rosszul járjak.A jelenlegi telefonomnak sincs neve,semmi gond a működésével csak gondoltam kicsit több ram jól jönne,esetleg erősebb processzor.
2019. nov. 25. 11:15
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha a fa alá akarsz 2 jó telót és a te mostani mobilod még jó, akkor magadat csak pár hónap múlva "ajándékozd meg" egy kicsit nagyobb árkeretből.


Addig pedig ne aggódj, készülj a karácsonyra, érezd jól magad a családdal, gyűjts egy kicsit karácsony után és nézz körül jövőre ismét a piacon.


Ha gondolod, később is kiírhatsz ilyen X összegből mit ajánlotok típusú kérdést...

2019. nov. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
3 GB ram teljesen érthető kritérium, mert manapság már ez a minimum, ami szükséges, na de 2 GHz - a processzor gyorsasága nem csak ezen múlik, más egyéb tényezők is befolyásolják!
2019. nov. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek. Azt hiszem ezt a vásárlást most halasztom, hátha később kicsit több ráköltéssel jobb készüléket vehetnék.
2019. nov. 25. 13:59
 18/21 anonim ***** válasza:
67%
Nekem volt Ulefone , de nagyon jó telefon, csak elejtettem és össze tört.
2019. nov. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
67%
Ulefone Note7P 32 megapixeles és nagyon bírja az aksija, ennyi pénzért nincs jobb telefon.
2019. nov. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem halasztanám el a vásárlást. Ott az Alcatel 1S. Az jó telefon, nekem is olyanom van. 3/32, Helio P22. PUGB kiválóan fut rajta, de talán a Grid is megy majd. (PowerVR G8320 az az Adreno 506-tal egyezik meg teljesítményben.)
2019. nov. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!