Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone, vagy Huawei?

IPhone, vagy Huawei?

Figyelt kérdés
Most nagy döntés előtt állok, és ez a két márka közül választhatok! Melyik a jobb választás? Főleg telefonálásra, internetezésre, és zenehallgatásra használom!

2019. dec. 1. 19:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%

Ennyiért huawei. Olcsóbb is, meg lehet jobb is. Nekem is az van meg a legtöbb ismerősömnek. Semmi gond nincs vele. Van akinek már 5 éves a készüléke és semmi baja, nem fagy, meg semmi. Oké hogy 1-2 éven belül már érheti hátrány, mert ugye az alkalmazás frissítéseket nem támogatja egy idő után, ezzel lehetnek gondok. De szerintem a huawei és a honor is jó márka.


Én még most a xiaomi telefonokon gondolkozok. Rengetegen dícsérik, ár érték arányban olcsó telefonok. Az a baj hogy nem sok ismerősöm használ ilyesmit, de azok nagyon dícsérik.


(Itt és fentebb is az ismerősök olyan emberek akik nem elveszettek az informatikában. Tudnak telefont kezelni és értenek hozzá. Nem ez a paraszt hozzá állás hogy drága akkor jó, meg ha megvettem akkor már dícsérem. Hanem ténylegesen hozzá értő emberek, akiknek én is merek adni a szavára.)

2019. dec. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%
Ha a biztonságot választod a "szabadság" helyett akkor Iphone.("szabadság:Azt töltessz le amit akarsz,a telefon a saját biztonsága érdekében sem fogja lockolni a mit le akarsz tölteni,megnyitni)
2019. dec. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
37%
iPhone!!
2019. dec. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
69%
Nekem Huawei van, és nagyon jó, napi szintű rendszeres használat mellett is nyugodtan tervezhetsz vele akár 4 évre is, szuper minőség! Ár-érték arányban is sokkal jobban megéri, többet kapsz, kevesebb pénzért! Persze attól is függ, hogy konkrétan melyik típusokról van (lenne) szó, de általánosságban hardveresen a Huawei jobb, szabadabb, korlátlanul ki lehet használni, tovább bírja az akksija, és a kamerára is nagy hangsúlyt fordít!
2019. dec. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
39%

Angoli minőség vs kínai minőség. Egyik szuperül optimalizálja az oprendszert a másik meg nem kap androidot. Iphoneval lehet a legtöbb évet tervezni nem a kínai huaweivel... 🤦‍♂️ ki miben bízik én huaweit nem vennék mert az zavar engem hogy kínai és azokban nem nagyon lehet megbízni. Ott van pl a doogee vagy ulefne ezek is szrok és kínaiak, ahogy a huawei. Meg nem is jók a huawei telefonok. Furák.


Iphone sokkal jobb sokkal megnízhatóbb, sokkal minőségibb. De az igényeidre elég például a xiaomi redmi note 8T is. Ha játékra nem is kell neked a telefon..

2019. dec. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2019. dec. 1. 21:05
 7/19 anonim ***** válasza:
53%

#5, sugárzik belőled az értelem.

Ha annyira utálod a "kínai sz@rokat" miért ajánlasz be neki egy Xiaomit? Ráadásul a Huawei a Xiaomit odaveri anyaghasználatban és minőségben is. Hülyeséget ne írj már.

2019. dec. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
40%

Igen, #5-ös, az egyetlen normális hozzászólásod az volt, hogy ajánlottál egy Xiaomi-t, ráadásul azon belül is a jobb fajtákból való típust! Attól hogy kínai, még nem feltétlenül jelent rossz minőséget, sőt, az utóbbi 6 évben Kína hatalmas fejlődésen ment keresztül, főleg a telefonok minőségével kapcsolatban! Az hogy Te nem bízol benne csak azért, mert kínai... más az elképzelés és más a tapasztalat - Neked az előbbi van, nekem viszont az utóbbi, mivel 4 és fél éve ugyanazt a Huawei-t használom, és nagyon pöpec, mindössze elavultsága miatt érett meg a cserére, de amúgy most is zökkenőmentesen működik, sosem volt szervizben!

Persze azért ne vedd egy kalap alá vele az ilyen Ulefone, Doogee, meg hasonlókat, ezekben tényleg kockázatos bízni, hiába kínai mindegyik, de ezek nem véletlenül noname márkák, hanem mert valószínűleg egészen kis költségvetésű cégek, és az anyagi korlátozottság könnyen rányomhatja bélyegét a minőségre is! Na de Huawei, Honor, Xiaomi, OnePlus bitang jó márkák, minőségben simán ott vannak az Apple és Samsung szintjén, csak a kínai adórendszer kedvezősége miatt sokkal olcsóbban lehet megvenni őket!

2019. dec. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Angoli minőség az...akkor nem amerikai? :)
2019. dec. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
kėtt külön világ ,ez a 2 telefon ,az egyik android,másik az ios futat,azt dönsd el mi szimpatikusabb az ios vagy az android .
2019. dec. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!