Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone, vagy Huawei?

IPhone, vagy Huawei?

Figyelt kérdés
Most nagy döntés előtt állok, és ez a két márka közül választhatok! Melyik a jobb választás? Főleg telefonálásra, internetezésre, és zenehallgatásra használom!

2019. dec. 1. 19:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ha csak ezekre kell, akkor az iPhone felé billen a mérleg a kifinomultsága miatt. Bár a zenehallgatás nem egyértelmű, mert ha pl. kábelen akarod átrakosgatni a zenéidet a telefonra, akkor ebben az Android egyszerűbb és gyorsabb, mint az iOS.

Gondolom azonos árú telefonok között válogatnál. Nyilván tudod, hogy Huaweiből az alapmodellek olcsóbbak, mint iPhone-ból. A leírt célokra tulajdonképpen azok is üzembiztosan alkalmasak.

2019. dec. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
9%
Huawei, Xiaomi ár/érték arányban, agyonveri, az Iphone-t. Ha olcsóbb, telefont akarsz, akkor nyugodtan vegyél egy Doogee-t. Ulefone-ról nem sokat tudok. Van egy Doogee X50-em és egész jó telefon. Persze, most még a Huawei az elsőszámú telóm.
2019. dec. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
83%
Volt Xiaomi-m, Coolpad-em, Doogee-m. Utáltam mindegyiket, egy kalap alá vettem azt, hogy "az összes android szar, veszek iphone-t". Ekkor rábeszélt egy barátom - akinek tök igaza volt -, hogy miért hasonlítom budget telefonokkal össze az iphone-t, ami egyértelműen felső és felső-közép kategóriás minőséget (és árat) képvisel? Adjak egy esélyt egy ugyanilyen minőségű andoridos telónak. Vettem is egy Galaxy S7 Edge-et...és utáltam mint a fene. 2-3 hónap után lassult, minden egyes frissítéssel egyre rosszabb lett, laggolt a menü, a kamera egyre lassabban nyílt meg, az exponálás nem akkor történt néha amikor megnyomtam. Programokból random kilépegetett és még sorolhatnám. Minden androidos ismeri ezeket, még ha habzó szájjal is szidják az iphone-t és letagadják. Eladtam az S7-et egy év után és már 2 éve egy 7-es iphone-om van. Ég és föld, soha többet android. Minden egyszerű, letisztult, nem jutok el ugyanabba a menübe 2-3 féle módon (ami nem baj, csak ebből is látszik milyen káosz az android és mennyi hibalehetőség van a háttérben is már) és minden egyes frissítéssel csak gyorsabb lett eddig.
2019. dec. 4. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
56%
Utolsó válaszoló, teljes mértékben egyetértek veled. Android céges, iPhone saját telefonom, Tehát van összehasonlítási alapom, tudom mi a különbség a kettő között, röviden ég és föld 😀
2019. dec. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Utolsó: Abszolút én is így gondolom, csak fontosnak tartom, hogy objektíven nézzük. Rengeteg érvelni képtelen iphone fan van (androidosból is van persze) aki összehasonlít egy Oppo, Cubot, Doogee telót egy iphone-nal ami abszolút nem fair. Az előbbit műszak végén a futószalag mellől leesett alkatrészek összeszerelésével készítik és 20-30ezer körül értékesítik ami jól mutatja, hogy mi a tudása. Az utóbbi meg egy végletekig optimalizált, minőségi alkatrészekből felépített 300ezres telefon. Marha nagy ügy, hogy megveri. Ha reális képet akarunk kapni, akkor a top márkák flagship telóival kell összevetni az iphone-t. Akkor azért vannak pontok amik az androidos telók irányába billenthetik a mérleg nyelvét. Ilyen a bővíthető memória, jack csatlakozók megléte, gyárilag hozzáadott gyorstöltő. Ellenben én még a legújabb flaship telók kameráját sem találom annyira jónak (és erről ezer youtube videó is van), mint az aktuális legjobb iphone kameráját. A rendszer stabilitásáról pedig nem érdemes vitatkozni. Egyetlen ismerősöm sem váltott még vissza iphone-ról azután, hogy egyszer lecserélte az androidos telóját.
2019. dec. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ennyi 😀
2019. dec. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
36%
Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy a Huawei meglehetősen jól optimalizálja az Androidot. iPhone-t és Huaweit is használok. Az iPhone céges telefon, nekem unalmas.
2019. dec. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mitől lesz egy telefon unalmas és mitől izgalmas?
2019. dec. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
71%

Testre szabhatóság hiányára gondoltam. Ikonok, betűtípus, widgetek, launcherek, stb.

Egyébként sokan összekeverik a stabilitást a felhasználói felület gördülékenységével. A működés simaságában tényleg etalon az iOS. A stabilitás mást jelent.: Nagyobb akadások, fagyások, újraindulás nem fordulhat elő. Ilyenek a Huawei telóimon ugyanúgy abszolút nem fordultak elő, mint az iPhone-on.

2019. dec. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!