Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez a vízjelezett felirat a...

Ez a vízjelezett felirat a Huawei telókkal lőtt képeken minek van?

Figyelt kérdés
Ezt nem tudják eltüntetni a Huawei tulajok a telefonjukról akkor sem, ha akarnák, vagy direkt rakják ki, hogy mindenki tudja, hogy volt 60-80ezer forintjuk egy telefonra 24 havi áruhitelre ami közepes minőségű képeket készít? :D

2019. dec. 2. 13:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%
azért mert vízálló
2019. dec. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Tölts le egy kamera appot ami nem teszi rá, ennyi.
2019. dec. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is felvagas szeru a dolog, hogy neki milyen szuper pro dupla tripla kameraja van. Ki lehet kapcsolni a vizjelet, nekem is Huaweiem van, de mas telefonnal sem raknam ra a vizjelet.
2019. dec. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alapból nincs rajta.
2019. dec. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Tobbi teledonnal is van ilyen , le is lehet venni, de igen, villogasra jó ha ilyen 300-400 ezres telefonod van, de mar egy olyan 200 ezertol felfele is latom hogy szeretik hasznalni.
2019. dec. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igazából csak az érdekelt főleg, hogy ez az alapbeállítás a telókon, vagy csak azért van ott, mert 1-1 tulaj úgy érzi, hogy flexelni kell azzal, hogy 6x10 a 23-on kamerája van a telójának és bekapcsolja szándékosan ezt a vízjelezést? Nem akarok messzemenő következtetést levonni, de az utóbbira tippelek amiatt, mert általában proli ismerősök raknak ki ilyen képeket a social media feed-jükbe, hogy a kép 1/8-ad részét ez a vízjel foglalja el és nem tudom, hogy direkt teszik ki, mert tök jól fog kinézni a képeken szerintük, ha a nyaralást, vagy a gyerek babafotóit nézik vissza, vagy csak annyira buták, hogy nem tudják eltüntetni?!

Egyébként nem tervezek Huawei-t venni, nem azért kérdezem, hogy el lehet-e tüntetni, hanem a fenti okok miatt.

2019. dec. 2. 14:10
 7/12 anonim ***** válasza:

Kikapcsolható


Nagyon ritkán ráteszem, hogy ha egy jó témát találok és szeretném megosztani másokkal, de közben szeretném azt is tudatni velük, hogy milyen "géppel" készült.

Ilyenkor lövök egyet vízjellel, és anélkül is.

Ha jó lett a kép, akkor megosztom.


Üdv. : egy Mate 20 Pro tulaj

2019. dec. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
No offense, de szokott érdekelni valakit, hogy milyen géppel készül 1-1 kép? Egyrészt nem csinálnék ingyen reklámot egyetlen gyártónak sem, másrészt meg ha telefonvásárlás előtt érdekel valakit, hogy melyik telónak milyen kamerája van, akkor felmegy youtube-ra, beírja, hogy huawei XY vs iphone ZX camera test és 100% hogy talál rá videót. Véleményem szerint ennek a vízjelnek semmi értelme, továbbra sem értem meg a motivációt. De lehet csak én nem láttam még embert aki azt mondta volna, hogy "húúú annyit törtem a fejem azon, hogy vajon milyen telóval lőttek azt a képet...még szerencse, hogy ott van a vízjel, így már tudom!". :D
2019. dec. 2. 16:02
 9/12 anonim ***** válasza:
Én van, hogy rákérdeztem, például a Pesten fotóztamban előfordult, hogy valaki feltett egy nagyon jó képet, és csak annyit írt róla, hogy telefonnal lőtt kép. Engem érdekelt, hogy mégis milyen telefont használt, mert nagyon rendben volt a dinamikai tartomány, a színek, meg persze az expozíció is, az egész kép jó volt.
2019. dec. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Akkor ennyi erővel rá lehetne írni a dátumot, időt, földrajzi koordinátákat is, az is hátha hasznos valakinek. Csak az nyilván nem ingyen reklám a telefongyártónak, ezek úgyis ott vannak a geo tag-ben amit meg lehet nézni, ha valakit érdekel, mégsem tolják az ember arcába. Mondjuk én alapból social media undorban szenvedek, általában le se tojom ki mit rak ki, csak mostanában sorozatosan látom ezeket a vízjelezett képeket és nem értem a trendet. Főleg ha később kéne a kép esetleg kinyomtatva, akkor lehet levágni az alsó részét a képnek. Rátenni rá lehet utólag bármit, levenni már bajos.
2019. dec. 2. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!