Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek jól jártam, vagy...

Szerintetek jól jártam, vagy átvertek?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy s4-et vettem elvileg újonnan az euronics üzetben. Az eladó mondta nekem, hogy ez új telefon 30-ert volt árusítva. Mondom legyen, de aztán hazajöttem rákerestem a szériára és bakker 2015-ös teló. De az eladó váltig állította nekem, hogy új készülék. Mondom legyen akkor, ránézésre egyetlen karcolás, teljesen újnak tűnik.. fólia elől, a kamerán, a töltőn sincs semmi karcolás igazából nagyon újnak tűnik. Mit gondoltok, szerintetek maradt meg nekik pár darab még ebből a szériából, vagy egy viszonylag keveset használt telót passzoltak el nekem újként?

2019. dec. 3. 12:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem nem használt,raktárban állt.


{Bár nem tudom,ilyesmiket pesten annó 2014-ben arabok/törökök árultak,hja meg simbyanos érintőképernyőst ;)}

Ha neked megfelel,kit érdekel mikori?!

2019. dec. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem is a használó tudja mik az igényei (akksi,otg,4g,memória,dualsim,kijelző,kártyafüggőség....)!

Én ezeket nézem,na igen,meg mit enged a pénztárcám.Nem megszavaztatom vagy csillagozás alapján kell telefont választani!

2019. dec. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!