Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung A70 és Samsung S10E...

Samsung A70 és Samsung S10E telefon között gondolkozom, a70 80ezer lenne, s10e 100ezer lenne de ehhez kéne fizetnem havi 3ezer ft ott 2évig 20giga internetért (csak az s10e-hez) melyik érné meg jobban?

Figyelt kérdés
Számit nekem sokat a pénz mert kevés jövedelemmel rendelkezem

2019. dec. 4. 12:20
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Ha fontos a telefon ára akkor nézz olcsóbb telefont. Pl Samsung a40(S), xiaomi ..
2019. dec. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%

Akkor nem lehet olyan rossz,ha egy telefonra van 70-80 ezred.

A70-et ne vegyél semmiképp,meg mondjuk Samsungot sem érdemes.

2019. dec. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%

Csak egy kérdés.

Mire kell neked az A70 vagy S10e, amiket olcsóbb telefonok nem tudnak?

De ha mindenképp ilyet szeretnél, S10e-t tudsz használtan is találni, ami szép állapotú. Érdemes vaterán, hardveraprón nézelődni.

2019. dec. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok használt készüléket vásárolni, 100ezer Ft a keretem, amit 2 hónap spórolással szedtem össze, és csak ez a 2telefon érdekel, más gyártó szóba se jöhet.
2019. dec. 4. 15:38
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Értem, persze ez a te döntésed, de akkor már inkább S10.
2019. dec. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem is S10e.
2019. dec. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%

Kihasználnál 20GB internetet havonta? Nekem pl 5GB elég szokott lenni, úgy, hogy nincs wifi az albérletemben. Szóval mindent a moilnetről csinálok. 2 évig a + 3000ft az 72000ft pluszban. Ami szerintem nagyon sok, főleg egy olyan szolgáltatásért, amire nincs is szükséged. A kettő telefon közül az S10 a jobb, viszont az A70 is jó készülék. A Te helyedben én az A70-et venném, ha 2 hónapot kellett ennyi pénzért spórolnod. Úgy érzem, az S10-zel úgy járnál, mint sokan az autóvétellel. Megveszik a 3-4 literes öreg német V8-ast, mert van rá, de abba nem gondolnak bele, hogy azt fenntartani is jóval drágább lesz. Az S10-zel jóval több pénzed menne el a havi csomagra. Ha neked -72000ft belefér úgy, hogy észre sem veszed, akkor oké. De amennyiben ezmiatt kéne szívni a fogad, akkor szerintem butaság az S10-est venni. Elvégre ugyanúgy egy telefon, és a másik alteratíva is nagyon jó.


Még egy olyan dolgon elgondolkoznék a helyedben, hogy használt telefont vennék. Elvégre attól hogy valaki használta mondjuk fél évet, nem lett büdösebb a készülék. A telefon nem szokott elkopni, ha vigyázol rá, hanem elavul. Szóval ha találsz egy keveset használt S10-et, ami repedés és karcmentes, leteszteled, hogy nincs-e beégve a kijelzője (új telefonról lévén szó nem valószínű, hogy be van), fogadja-e a hívásokat (haverod felhív és kiderül, hogy halljátok-e egymást), kamerát egyszerű tesztelni, rezgőmotrot szintén, hangszórót a hívás kihangosításával kipróbálhatod, az IMEI szám alapján utánanézhetsz neten, hogy nem lopott-e, bedugod töltőre, így kiderül hogy az is klappol-e, és ha minden rendben lesz, esetleg még a papírjai is megvannak, akkor írtok egy adásvételi szerződést (töltesz le netről), kifizeted, viszed, és használod egészséggel. És megspórolsz egy vagyon pénzt. Eddig 5-6 telefont vettem használtan, és nem bántam meg. Jó dolog, ha valamin meg tudsz spórolni 30 000-60 000 vagy több forintot.

2019. dec. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyetértek a használt készülékkel kapcsolatban. Nekem is egy gyönyörű, 80.000ért beszerzett használt P20 Pro-m van, semmi gond az égadta világon nincsen vele!
2019. dec. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, igazad van, amit mondtál, hiába van most meg rá a pénzem, pár hónap múlva vakargathatom a fejem a havi internet díja miatt. Használt telefon nem érdekel, marad az A70, köszönöm a véleményeket.
2019. dec. 5. 19:05
 10/10 anonim ***** válasza:
43%
Samsungot ne!
2019. dec. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!