Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Számlázási címet elrontottam?

Számlázási címet elrontottam?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy telefont a netről. Szállítási címhez odaírtam írányítószámat, várost, utca, házszámot. Ez oké. Aztán a számlázási címet csak akkor kellett volna kitöltenem ha különbözik a szállítási címtől, (és nem különbözik ugyanaz a kettő) de én a számlázásit is elkezdtem kitölteni de csak ugyanazt az irányítószámot és várost írtam de utcat házszámot nem. Most akkor hova fogják számlázni? Vagy mi lesz? Ez a számla a futárnal van amikor hozzá az árut? Kérjem el tőle? Az a baj módosítani már nem tudok, és ma hív fel egy ember hogy egyeztessünk a szallitasrol. Akkor mondjam neki a számlázási címet hogy elrontottam?

2019. dec. 4. 09:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Számlát a csomagba szokták tenni.

Ha teljesen automatikusan készül, ember nem néz rá, akkor bizonyára úgy marad.

Ha valaki ellenőrzi, esetleg kijavítja.

Fontos ez? Le akarod könyvelni a vállalkozásodba? Még akkor sem olyan vészes.

2019. dec. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha magánszemélyként rendeltél, akkor nem gáz, a szállítási cím a fontos.
2019. dec. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Jobb helyeken nem tudod folytatni a rendelést, amíg ki nem töltötted az összes adatot és akkor is szól a rendszer, ha valami hiányos vagy hibás formátumú. Ha nem így lenne, a szállítási címnél is kihagyhattad volna házszámot.

Melyik webáruház az, amelyik engedi így elküldeni a rendelést?

2019. dec. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

a futárt nem érdekli a számlázási cím, sokszor még a szállítási sem :DDDDD


ha nem akarod elszámolni akkor nem lesz ebből semmi baj

2019. dec. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Igen magánszemélyként rendeltem, csak ugye nem értek ezekhez. Telepartner.hu rol rendeltem ma felhívnak egyeztetni a szállításról de úgy olvastam hogy holnap hozzák is.
2019. dec. 4. 10:31
 6/11 A kérdező kommentje:
Még amúgy hova akarnák számlázni ha csak az irányítószámot adtam meg meg a várost? (vénetlenül) meg gondolom jó ha van róla papírom hogy honnan vettem meg mennyiért ha bármi baj lenne
2019. dec. 4. 10:35
 7/11 anonim ***** válasza:

Köszönöm a webshop nevét, ránéztem.

Wow. Be lehet írni úgy az irányítószámot, hogy teljesen eltér a település nevétől. Meg lehet adni címet úgy, hogy nem írok be házszámot. Be tudok írni nem szabványos telefonszámot és továbbenged. A rendelést is feladhatnám így és ki is küldik ezek szerint a rossz adatokkal.

Igénytelen egy webshop.

2019. dec. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ebből a szempontból teljesen igazad van. De a vélemények szerint egy jó webshop illetve árukeresőn találtam rá. De igazán furcsa igen. Hát remélem jó terméket kapok.
2019. dec. 4. 10:51
 9/11 A kérdező kommentje:
Most felhívtak és megkérdeztem hogy ugye számlázási adat hiányosan van kitöltve és azt mondták hogy náluk megegyezik a kiküldés adatai a számlázási címmel. Hát rendben. És holnap küldik a futár felhív előtte.
2019. dec. 4. 11:09
 10/11 anonim ***** válasza:
akkó jóvan akkó! :)
2019. dec. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!