Lulu212 kérdése:

Akksi probléma?

Figyelt kérdés
Ma korán indultam dolgozni a hidegben! 50 százalékon volt a telefonom mikor elgyalogoltam a munkahelyig 20 perc alatt lemerült kikapcsolt! Ma nap végén bekapcsoltam és láss csodát 50 százalékon lett ismét hozzáteszem nem tettem fel tölteni! Tönkre megy az akksi? Esetleg a hideg miatt merült le? Huawei P8 lite

2019. dec. 4. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Eleg tipikus haldoklo akku-tunetegyuttes. Lehet venni masikat.
2019. dec. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom,páromnak akkor másfél éve "haldoklik az aksija", a telefon a töltőre dugáskor lefele tölt :P

2-3óra töltés,újra inditás után 96-98%-ot mutat és bírja az aksi a ~8 óra használatot,mármint zenehallgatást

2019. dec. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A hidegben csökken az akkuk kapacitása, nekem egy régi telefonom volt pontosan ugyanilyen. Akkucsere segíthet, de nem kizárt, hogy maga a telefon a rossz:

Volt P8 Lite telefonom (2016-os, neked lehet, hogy újabb van) és az üzemidővel a végén nagyon nem voltam megelégedve. Volt szervizben, kicserélték az akkut és semmi sem változott. 1 nap alatt kikapcsolt állapotban lemerült, hát még bekapcsolva. A töltési idő érzetre legalább a duplája volt, mint mikor rendesen működött. Vagy háromszor vittem szervizbe, mindháromszor feltöltött akkuval adtam át, mindháromszor lemerült akkuval, bekapcsolhatatlan állapotban kaptam vissza és állították, semmi baja az akkunak. Érdekes, ha az először említett, hidegben kikapcsoló telefonomat veszem elő a polc mélyéről, hónapok után is van benne töltöttség, be lehet kapcsolni. Végül eladtam a P8 Lite-ot, de mostanra ismét a Huawei-nél kötöttem ki, egy telefonom és egy tabletem van, egyik sem csinálja ezt a gyors merülést, amit a P8 Lite csinált.

2019. dec. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lítium optimális hőmérséklete valahol +20-30°C között van, ezalatt, vagy fölött rohamosan gyengül a teljesítménye.

Erre rátesz az, hogyha jó pár ciklus benne van már az akkuban, márpedig neked egy pár éves van már a mobilod, már rég ajánlott volna cserélni.

2019. dec. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!