Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hibára utal az, ha a telefonom...

Hibára utal az, ha a telefonom akkujának százalékkijelzése ugrál (iPhone Xs)?

Figyelt kérdés

Egyik pillanatban mondjuk 70 százalékot mutat, újraindítom a telefont, akkor már 75 százalékot. Jelent ez valamit, hibás az akku vagy döglődik?


Köszi!


2019. dec. 7. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:

lehet az akksi döglött meg.

Nekem az ipadon van ez most. lekapcsol, mert lemerült, amikor bekapcsolom akkor meg még van 20%....

Egy resetet nyomj neki, aztán majd amikor lesz időd egy teljes gyári újratelepítést, hátha csak valami kalibrációs probléma.

ja kalibráció: merítsd le a telefon úgy, hogy kikapcsoljon, aztán töltsd fel megszakítás nélkül 100%-ra, ezt 1-2 havonta meg kellene csinálni, hogy a telefon tudja mi a 0 és mi a 100%

2019. dec. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!


Ezeken már mind túl vagyok, gyári beállítások visszaállítása többször volt, kalibráltam is, még is csinálja. Mi lehet ez? Töltésvezérlő? Akku hiba? Esetleg valami komolyabb, mondjuk alaplap?


Köszi!

2019. dec. 7. 22:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Okozhatja az akku megnövekedett belső ellenállása (ami a leggyakoribb következménye a Li-ion akkuk elhasználódásának), hogy érzékenyebben reagál a kapocsfeszültség a terhelés változására.

Főleg, ha egyébként is tapasztalhatók problémák az akkuval.

2019. dec. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!