Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért, mitől kapcsol ki...

Miért, mitől kapcsol ki időnként a Samsung Galaxy A40 telefonom? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Pár hónapos Smasung Galaxy A40 telefonom van. Legujabb android van rajta. Mindig frissítem amikor érkezik rá frissítés. De bizonyos időközönként néha gondol egyet és csak úgy kikapcsol magától. Aztán nekem kell újra bekapcsolni. De vajon mitől?

2019. dec. 9. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Ezek szerint garanciás.

Keresd fel a forgalmazó ügyfélszolgálatát a panaszoddal, vagy a szakszervizek egyikét.

2019. dec. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem garanciás.
2019. dec. 9. 23:46
 3/6 anonim válasza:
100%

"Pár hónapos" és nem garanciás?


Hol vetted?

2019. dec. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Céges telefon. És a cég vette. És garanciás csak ahhoz meg kéne keresni azt akitől a cég vette.
2019. dec. 11. 15:36
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a j3 csinálta ezt mindig. Egy év alatt 8x volt szervízben, de nem cserélték ki, mert hogy náluk nem "dobta" a hibát állítólag. Persze hogy nem, abban a két napban, amikor náluk volt, pont nem dobta. Mindig visszaküldték, nem hibás címszóval, míg meguntam, és lecseréltem én magam. Fontos hívást vártam többször is volt ilyen, a telefon meg csak úgy magától kikapcsolt. Ja, meg nem is ébresztett sokszor, mert az éjszaka közepén kikapcsolt csak úgy!
2019. dec. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsónak ment privát!!!
2019. dec. 11. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!