Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Amerikában miért népszerű az...

Amerikában miért népszerű az iphone? Magyarországon pedig nem annyira miért? Inkább az android.

Figyelt kérdés

2019. dec. 12. 17:47
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
50%
Az számít megbízhatónak ha ugyanaz gyártja a hardvert mint a szoftvert és az egész egy szerves egységet alkot, ami mindig és minden körülmények között működik, letisztult, egyszerű és átlátható, a teljesen felesleges és öncélú ezerféle beállítási lehetőségtől mentes, a zárt ökoszisztéma miatt pedig biztonságos. Öt éves korában is van teljes körű gyári támogatása, kapja a legújabb frissítéseket, és ugyanúgy használható mint új korában, semmit nem avult. Az hogy minden hülyeséget nem lehet rá ellenőrizetlenül feltenni az pedig nem hátrány hanem előny, mutass vírusos iPhone-t.
2019. dec. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
41%

#11

Kár, hogy ezt a vírusos iPhone mondatot nem gondoltad át kétszer.

iPhoneból lényegesen kevesebb van, így akik vírust gyártanak azok nyilván arra utaznak, amiből sok van. Tehát Androidra.

De hidd el, az iPhone is úgy be tud sz@pni egy vírust, öröm nézni.

Természetesen akik Apple-ökoszisztémában élnek azok mindenféleképpen vegyenek iPhonet, akik meg Windows, Linux alapú ökoszisztémában azok meg Androidot, aztán mindenki menjen a dolgára.

Végtelen időkig lehetne vitatkozni, hogy mi miért jobb, és úgysem kerülnénk dűlőre vele.

2019. dec. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 Alex Fly ***** válasza:
80%

@11: Ja perszeb a szokásos: "ha ugyanaz gyártja a hardvert mint a szoftvert és az egész egy szerves egységet alkot" -magyarul a teljesen a gyártótól függ, mit tudsz kezdeni vele; "letisztult, egyszerű és átlátható, a teljesen felesleges és öncélú ezerféle beállítási lehetőségtől mentes" -azaz magyarul minimalista és a lehető legkevesebb lehetőséget adja a felhasználó kezébe; "a zárt ökoszisztéma miatt pedig" a hibák, biztonsági rések rejtve maradnak, ha a gyártó nem foglalkozik veleb akkor aki ezeket ismeri, az kihasználhatjab más meg nem is tud rólab milyen hibái vannak a "megbízható" készülékének; azaz biztonsági szempontból a fasorban sincs a nyílt forráskódú Androidhoz képest. És természetesen ma, a konvergált hálózatok korában az sem számít előnynek, ha önmagám kívül semmivel sem kompatíbilis és nem ismeri az elterjedt, ipari szabványnak számító protokollokat és szolgátatásokat.

Ha neked az jelenti a megbízhatóságot, hogy teljesen ki vagy szolgáltatva a gyártónak, aki eleve meghatározza, mire és hogyan használhatod az eszközt, valamint az összes adatod -beleértve a személyes és érzékeny, védett adataidat is- a gyártónál vannak és semmi beleszólásod abba, mihez kezd vele -akkor az iPhone-t neked találták ki...

2019. dec. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
64%
Középsulis vagyok,több az iphonos,mint az androidos,sőt egyre több...
2019. dec. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
51%

Szervizbe kellett vinnem az iPhoneomat egy apróság miatt. Négy nap telt el, és nem javították, forrasztgatták, hanem kaptam egy zsír új telefont. Mindezt a jótállási időn túl, a szavatossági időben. Na, ezt csinálja Apple utána bármelyik Androidos fos!


Arról nem is szólva, hogy a négy nap alatt egy ötven ezres Androidos fost voltam kénytelen használni. Na, az a készülék olyan volt, hogy Guantánamon az amcsik helyében ezzel kínoznám a foglyokat!


" - Nesze, bmeg ötvenezres, Andoridos telefon, használd!"


Nap végére garantálom, hogy feladná a társait.


Valaki egyszer azt írta, teljesen egyetértek vele, hogy 200 ezer forint alatt nem szabad okostelefont venni. Teljesen mindegy, hogy Androidos (fos) vagy (kiváló) Apple.

2019. dec. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
89%

#15

Igen, az Androidos telefonokból vannak olyanok, amik alsókategóriásak, akiknek elég az, azt veszik meg.

Nem értem, miért kell összehasonlítani egy 50ezres Androidos telefont egy 200ezres iPhoneval.

Kb mintha a a 300ezres Swiftet hasonlítanád a 10milliós Mercihez.

Van értelme?

Nincs.

De valakinek ugyanolyan jó a Swift, mint a Merci.

És az a legjobb termék, ami a felhasználó igényeit fedi.

2019. dec. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
62%

“Négy nap telt el, és nem javították, forrasztgatták, hanem kaptam egy zsír új telefont...”

Na az jó! Ugye új dobozban, új papírokkal adták a készüléket? Ja, nem...? Csak egy fóliában? Szerinted zsír új készüléket kapsz? Komolyan mondom annyi ostoba ember van ebben az országban, hogy fáj...

2019. dec. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
59%

Igen, egy zsír újat, és tudod, hogy honnan tudom, hogy azt? A modellszám elárulja! Akarod, hogy cikkel, fotóval illusztráljam is a dolgot, vagy égtél már eleget? Ááá, egye fene, karácsony van, égetlek még egy kicsit:


A képen a telefonom modellszáma látható, gyengébbek kedvéért (ez te lennél) vörös nyíllal és kerettel jelöltem



[link]



Ebben a szakmai cikkben pedig világosan le van írva, hogy melyik modellszám mit takar



[link]



Világosan látszik tehát, hogy az “N” modellszámú telefonok kicserélt készülékek. Azt is tudom, hogy erre most azt fogod írni, hogy de ez egy felújított, un. refurbished. De nem az. Mert a refurb iPhoneoknak “F”-el kezdődik a modellszáma. Régen voltak refurb iPhoneok, de most már nincs. Újakat adnak javítás helyett, kifejezetten cserére legyártott és raktározott zsír új készülékeket. Mi következik ebből? Hát az, hogy te is egy afféle vagy, aki olyan dologhoz szól hozzá, amiről fingja sincs! De ha fingod sincs róla, akkor miért szólsz hozzá? Mert annak égés lesz a vége, ha emberedre akadsz, mint ez esetben is. Egyébként jómagam le is leveleztem az Apple kizárólagos magyar forgalmazójával (Apcom) a dolgot, aki megerősítette, hogy új készüléket kaptam. Tegyem be a levelet is esetleg, vagy tényleg eleget égtél már? Látod, ez a különbség egy komoly ember (ez volnék én), és egy efféle (ez volnál te) között! Gyanítom, hogy te is csak egy prémium telefonra ácsingózó kisgyerek vagy, akinek nem telik drága készülékre, mert egy kis senki, és a szülei sem vesznek neki, még karácsonyra sem, csak ötvenezres Androidos szart, mert ők is senkik, és nincs pénzük rá. Emiatt pedig irigy vagy, ezért keseredben agresszív vagy, és hülyeségeket írsz.


Na, szeretnél még beszélgetni róla, hogy mennyi ostoba ember van ebben az országban, mert részemről nincs akadálya?!

2019. dec. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
52%
18, Touché! :)
2019. dec. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
54%
#18 Like! 😀
2019. dec. 25. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!