Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Amerikában miért népszerű az...

Amerikában miért népszerű az iphone? Magyarországon pedig nem annyira miért? Inkább az android.

Figyelt kérdés

2019. dec. 12. 17:47
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
61%
Sehol nem irtam, hogy komoly telefon, azt irtam - ha még emlékszel a korábbiakra -, hogy középkategóriás és teljesen jól használható évekig, ha az ember ésszel használja. Viszont én legalább őszintén leírtam, milyen telefonom van és nem érdekel, ki mit gondol róla! Sőt, azt is elismerem, hogy nem telne ettől drágábbra, de ettől függetlenül, nem irigykedek se rád, se senkire, mert prémium - legyen az androidos vagy Iphone - telefonja van, mert abból már rég kinőttem! Azt viszont nem bírom, ha valakit a telefonja alapján beskatulyáznak. De szerintem ezt a vitát napestig folytathatnánk, akkor se lenne vége!
2019. dec. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Mondjuk, ha már Alex is bekapcsolódott a beszélgetésbe, igazán leírhatná, milyen telefonja van! Én kiváncsi vagyok rá!
2019. dec. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
43%

Pajtás, megint mellébeszélsz, pedig már világosan leírtam neked a helyzetet. Hogy nem érted meg abból adódhat, hogy szellemi képességeid nem adottak hozzá, vagy funkcionális analfabéta vagy, vagy pedig pontosan érted, hogy mit írok, csak kötekedni akarsz.


De megismétlem a kedvedért: nincs beskatulyázva senki a hulladék telefonja alapján. Kritika azok felé a kis hülyegyerekek felé, vagy az életben semmit el nem érő lúzerek felé irányult, akik KIZÁRÓLAG azért fikáznak egy prémium Apple vagy Androidos-fos telefont, mert nekik nem jut olyan. Pedig egyébként életükben nem volt kezükben ötvenezer forintnál drágább telefon, ergo összehasonlítási alapjuk sincs, csak irigy lelkük megnyugvását hiszik azzal, hogy fikáznak valamit a megfelelő tudás nélkül. Hozok egy példát. Mi a véleményed az olyan emberről, aki anélkül fikáz egy filmet, könyvet, színdarabot, operát, stb, hogy egyébként látta/hallotta/olvasta volna? Nagyon várom a választ a kérdésre, nem pedig a mellébeszélést!

2019. dec. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
62%
Akkor leirom harmadszor: nem szidtam az Iphone-t, innentől irreleváns a kérdésed! Szóval, nem tudom, ki az analfabéta! Amúgy te itt vezeted le a frusztrációdat a gyakorin, hogy ennyire ideges vagy? Mi a probléma? Látott már orvos?
2019. dec. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
43%

"Akkor leirom harmadszor: nem szidtam az Iphone-t,"


Egy szóval sem írtam, hogy te szidtad az iPhoneokat (prémium telefonokat). Azt írtam, hogy a lúzer, irigy kisgyerekek szidják valós ismeret és összehasonlítási alap nélkül. Hát hogy ezt te magadra vetted... tudod hogyan van a mondás, akinek nem inge, ne vegye magára!

2019. dec. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 Alex Fly ***** válasza:
76%

Nem fogok képet küldeni. Nem tartozik ide, hogy jelenleg milyen telefonom van... legyen elég annyi, hogy nem iPhone. Direkt.

A kérdésre pedig a válaszomat el lehet olvasni a kérdés első oldalán.

2019. dec. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
35%
Alex Fly, ez el is árul mindent.
2019. dec. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
91%
Érdekes nézetei vannak egyeseknek... Fos lenne egy 50, sőt 85 ezer Ft-os telefon, ami esetleg minden tekintetben meghaladja, de legalábbis eléri egy pár évvel ezelőtti prémiumkategóriás telefon színvonalát? Miért? Mert kvázi olcsó? Mert más indoklást eddig nem olvastam. A 20 ezres telefon is ugyanolyan fos, vagy az ezt még lehet fokozni? Bár én még sosem vettem prémium telefont, legfeljebb 1-2 percig volt ilyen a kezemben (nem ájultam el), abban egyetértünk, hogy ne emlegessenek már egy lapon egy ilyet egy sokkal olcsóbbal, mert hogy az is ugyanolyan jó, ha nem jobb (szerinte). De semmilyen technikai eszközt nem kéne lefosozni, ha amúgy teszi a dolgát, és reális összegbe kerül, ez szerintem gyökérség, és csak a moderátorok miatt vagyok ilyen szerény.
2019. dec. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Egy-két percig volt már a kezedben? Az már valami!
2019. dec. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Nem szóltam le. Lehet, hogy döbbenetes dolgokat fedeztem volna fel, ha jobban elmélyülök benne, bár az inkább a szoftvernek (iOS) lett volna köszönhető. Az viszont nem prémium termék.
2019. dec. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!