Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Amerikában miért népszerű az...

Amerikában miért népszerű az iphone? Magyarországon pedig nem annyira miért? Inkább az android.

Figyelt kérdés

2019. dec. 12. 17:47
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
44%

"Nem értem, miért kell összehasonlítani egy 50ezres Androidos telefont egy 200ezres iPhoneval.


Kb mintha a a 300ezres Swiftet hasonlítanád a 10milliós Mercihez."


Ott a pont! Ha meg már megbízhatóság: egy középkategóriás androidos telefon is simán elmegy 2-3-4 évig is akár, ha ésszel van használva (értsd: nincs teleszemetelve felesleges alkalmazásokkal, meg orrba-szájba frissítgetve stb.). És nem kínszenvedés a használatuk! De ezek nyilván nem az 50 ezres kategóriába tartoznak! A családban több középkategóriás is van, némelyik 2 éves elmúlt és semmi baja egyiknek se (nincsenek belassulva, nem fagynak le stb.). Szóval, nem egy 50 ezres telefonból kéne kiindulni, hogy így meg úgy sz.r az android rendszer!

2019. dec. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
41%
Írja ezt az, akinek valószínűleg nem 50 ezres, hanem 65 ezres Androidos szarja van. Soha nem fogod megérteni, hogy a mi a különbség a saját szar telefonod, és egy prémium telefon között, amíg nem használtál egyet. Ez pedig tény.
2019. dec. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
30%
Honnan tudod milyen telefonom van és hogy mennyibe került?
2019. dec. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
23%

Nincs kétségem efelől. Aki ennyire védi az olcsó fosokat, az csakis azért teszi, mert neki is csak ilyen jut.


Amúgy kikerülted a válaszom lényegét, de hát ezt már megszokhattuk itt.

2019. dec. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
Te biztos jobban tudod, mint én, hogy milyen telefonom van! Mellesleg te se válaszoltál, csak ész nélkül szidod az androidos telefonokat, de ne is törödj vele! Amúgy nem védek semmit, csak tényeket közöltem, csak ezeket itt nem szokás figyelembe venni!
2019. dec. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
66%

Félreértetted pajtás. Én nem az Androidos telefonokat szidom. Én az ipari hulladék, értéktelen és használhatatlan telefonokat szidom, amiket még egy harmadik országbéli, okosabb felhasználónak sem lehet eladni. Csak hülyéknek. Továbbá nem az Androidos telefonokat szidom, hanem azokat az irigy kis hülyegyerekeket, akiknek ilyen vagy olyan okból nem jut prémium telefon (amivel nincs semmi gond, mert a nem szégyen ez), viszont kizárólag irigységből szidalmaz egy olyan dolgot, amit életében nem fogott még a kezében, ergo összehasonlítása, és kritikai alapja sincs emiatt.


Érted a különbséget?

2019. dec. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 Alex Fly ***** válasza:
62%

Mondjuk nekem egy prémiumkategóriás, megbízható készülékem van -természetesen Android az operációs rendszere. Igaz, nem is 50000 forint volt az ára...

Akkor most mi van?

2019. dec. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
44%
Sok mindenben tévedsz, de legfőképpen abban, hogy irigy lennék bármire is (pláne nem egy telefonra), azt meg nem tudom hol olvastad, hogy szidtam volna az Iphone-t! Csak annyit jegyeztem meg - illetve idéztem, bocsánat - hogy nem alsókategóriás androidosokhoz kéne hasonlítgatni egy olyan gyártó termékeit, amik elvileg prémiumkészülékek! Mellesleg egy Galaxy A50-em van, amit nem sorolnék a hulladék kategóriába, ennek ellenére te ismeretlenül is jól leszóltad! De részemről itt befejeztem, mert ez úgy is meddő vita! További kellemes ünnepeket!
2019. dec. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
35%
Alex Fly, bizonyítsd! Fotót róla. Bár nem teljesen értem, hogy jön ez a témához, tekintettel arra, hogy te eddig még nem szóltál hozzá, és itt azokról az hülyegyerekekről volt szó, akiknek nem jut prémium telefon, ezért pusztán irigységből, a megfelelő tudás nélkül szidalmazzák a prémium telefonokat. Mert ugye akinek nem inge, az ne vegye magára. Te magadra vetted ezek szerint?
2019. dec. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
23%
Samsung Galaxy A50 = 85 ezer forintos hulladék. Hol jön ez egy 200, 300, 400 ezer, stb. forintos prémium készülékhez?! Vagy te eddig azt hitted, hogy a Galaxy A50 fosod, az komoly telefon? Kiábrándítsalak? A komoly telefonok nem itt kezdődnek. Ez pedig tény, akármennyire is fáj. Olvasgass online teszteket, véleményeket, összehasonlításokat. 15-ös válaszadó azt írta, teljesen egyetértek vele, hogy 200 ezer forint alatt nem szabad telefont venni. Ez egy tény, ezt el kell fogadni, akármennyire is fáj ez neked, vagy másoknak. Millió példát lehetne hozni az életből, hogy mi az az összeg, ami alatt nem szabad megvenni bizonyos termékeket. Vegyünk egy példát? Laptop. Vannak 79 ezer forintos laptopok? Vannak. Bárki aki ért hozzá, plusz a szakmai fórumok azt mondják, hogy meg szabad venni egy ilyet? Nem! Azt mondják, hogy ilyet megvenni csak pénzkidobás. Hozzak még példákat, mert millió van a tarsolyban?! Fogadjátok el ezt a tényt, hogy a használható telefonok nem 50, nem 65, de nem is 80 ezernél kezdődnek. Ennyi.
2019. dec. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!