Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik-e feltöltőkártyás...

Létezik-e feltöltőkártyás okostelefon? Ha igen, hol lehet kapni Veszprémben és környékén?

Figyelt kérdés
Egyre inkább úgy érzem, hogy hátrányba kerülök okostelefon nélkül, ezért gondolkozom rajta, hogy veszek egyet. Főleg telefonálásra (arra sem túl sokat), de néha jól jönne az internet, Google, Facebook, stb. Csak az a baj, hogy nem tudom, van-e feltöltőkártyás, mindenhol az előfizetéseseket reklámozzák. De előfizetést semmiképpen nem szeretnék, ragaszkodom a feltöltőkártyáshoz, mert azzal csak annyit fizetek, amennyit használom. Mi lehet a megoldás?

2019. dec. 14. 08:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy bemész egy mobilboltba.
2019. dec. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Dominós van, szóval van. Megveheted csomagban is vagy veszel egy kártyafüggetlent és bemész az első mobilszolgáltatóhoz.
2019. dec. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Létezik.
2019. dec. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Létezik, én például sosem vásároltam szolgáltatótól mobilt és nem is áll szándékomban.

Helyben mindig is drágább volt a mobilvásárlás, rendelj online, rendgeteg boltból rendelhetsz pl eMag, Alza, Ipon, Turbado stb.

2019. dec. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Persze, csak ugye így a telefont teljes összegben fizeted.
2019. dec. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%
Nem érdemes a szolgáltatótól venni a készüléket. Valamelyik webshopból rendelsz egy hálózatfüggetlen okostelefont, aztán abba bármilyen kártyát belerakhatsz.
2019. dec. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan hogy feltöltőkártyás okostelefon, mint ahogy előfizetéses okostelefon sem létezik.Okostelefon van és kész.

A feltöltőkártyás, meg előfizetéses jelző a SIM kártyára vonatkozik mert a szolgátatás a SIM kártyával van összefüggésben nem a telefonnal.

Szóval a megoldás hogy veszel bárhol egy telefont, majd bemész a szolgáltatóhoz és elmondod hogy feltöltős csomagot szeretnél.

2019. dec. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%

Ha van Wifi, azon is tudsz netezni.

Jelenleg nincs SIM-kártyád, mobilszámod egyáltalán?

2019. dec. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig feltöltőkártyás volt, sosem előfizetése.Persze, hogyne létezne ilyen okostelefon is...Nekem Vernee Thor van már 3 éve, a régi sim kártyát beletettem, és használom,kiváló netezésre is.
2019. dec. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%
Hogyne lenne? Én így vettem, pont akciós volt egy Samsung a Vodánál, akkor vettem meg. Kártya nem kellett, mert ott a helyszínen átrakták a kártyám az új telefonba. Csak annyi volt a megkötés, hogy fel kellett ott töltenem 3 ezer Ft-al a kártyám, és így engedtek el akkor (2017) 20 ezer Ft-ot as telefon árából. Ha nem töltöm fel, akkor a teljes árat kellett volna fizetnem.
2019. dec. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!