Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eladhatom-e a telefonom, ha a...

Eladhatom-e a telefonom, ha a kartyamon előfizetés van, viszont a telefont egy összegben vasaroltam?!

Figyelt kérdés
Szeretnék telefont váltani, februárban vettem az Iphone XR-t teljes áron, a kartyamon ugye van előfizetés, most viszont szeretnek egy újabbra váltani, de így eladhatom-e a készülékem?!

#előfizetés #Telenor #iPhone #készülékvaltas
2019. dec. 16. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért ne adhatnád el?
2019. dec. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Kedvezményes áron vetted! Az ár része volt az előfizetés is. De hívd fel az ügyfélszolgálatot, mit szólnak hozzá.
2019. dec. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az előfizetés a kártyádra/telefonszámodra vonatkozik, szóval eladhatod, de attól még ugyanúgy fizetned kell továbbra is a hűségidőt! Viszont nem hiszem, hogy így vehetnél a szolgáltatótól új telefont, tehát váltásként mindenképp marad az az opció, hogy független telefont veszel egy áruházból vagy webshopból!
2019. dec. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 agasharcsa válasza:
Szia! Értékesítő vagyok az egyik szolgáltatónál, amennyiben egy összegben vásároltad a készüléket úgy nem tartozol semmiféle kötelezettséggel a szolgáltató felé a készüléket illetően. A csomagot tekintve viszont egy bizonyos költési szintet vállaltál valószínűleg 2 évig amit tartanod kell, feljebb tudod vinni a csomagot de lejjebb nem, az hogy tudsz-e kivinni készüléket az a vásárlási keretedtől függ meg a szolgáltató szabályaitól. Van ahol félévente vihetsz ki de van olyan is ahol 1 év után vagy csak a szerződés lejárta előtt 60 nappal.
2019. dec. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!