Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Pontosan hogy működik a...

Pontosan hogy működik a rendelés a Burger King alkalmazásban? Próbálta már valaki?

Figyelt kérdés

A legtöbb kupon most már csak appos rendeléssel érhető el, arról viszont sehol sem találtam leírást, hogy ennek mi a menete.

Hogy működik ez? Kiválasztom az appban, hogy mit szeretnék enni, aztán hogyan tovább? Én adom meg az időpontot, hogy mikor megyek érte? Honnan tudhatom, hogy mikor készült el a rendelés? Bankkártyával, előre lehet csak fizetni, vagy a helyszínen kp-val is tudok? A kasszánál fel kell mutatni a telefont, vagy honnan tudják, hogy melyik az én rendelésem?


Ha valaki esetleg használta már az alkalmazást, akkor világosítson fel légyszíves! :D



2019. dec. 17. 10:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Megrendeled otthon. Majd 2 óra múlva odamész, bluetooth legyen a telódon bekapcsolva. Bluetothon összekapcsólódik az étterem és a teló, kapsz egy sorszámot az alkalmazásban. Ezt figyeled az éttermi kijelzőn. Ha kész, kifizeted, megeszed.
2019. dec. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kosárba kell tenni azokat amiket szeretnél enni. Az első tétel kosárba helyezése előtt ki kell választani az éttermet. Ha a gps helymeghatározás be van kapcsolva, automatikusan kiválasztja a hozzád légvonalban legközelebbit, de ezt átkattinthatod, ha egy másikba akarsz menni. Ha nincs gps, a Budapest Tétényi úti az alapértelmezett. Miután összeraktad a kosarad és látod a végösszeget, a zöld gombra kattintva kiugrik, hogy helyben fogyasztás, elvitel vagy autós rendelés legyen (csak azok a gombok jelennek meg ami az adott étteremben elérhető). Ezután megjelenik az étterem, a rendelés típusa és a végösszeg, ha valami nem jó itt még visszaléphetsz és változtathatsz a típuson, az éttermen és a kosár tartalmán is. Ha minden rendben van, akkor a rendelés gombot kell megnyomni. Ezen a ponton kéri, hogy kapcsold be a bluetoothod és menj az étteremben a vendéghívó monitor közelébe, mert az sugároz egy bluetooth jelet, amit a telefonodnak be kell fognia, hogy létrejöhessen a kapcsolat az étterem rendelésfeldolgozó rendszerével. Ha a kapcsolat létrejött, a scanning feliratból zöld fizetés gomb lesz. Itt két opciód van, a kasszás és a mobilfizetés (ez utóbbi technikai okok miatt átmenetileg nem elérhető, de azért megemlítem, ha esetleg azóta visszajött). A kasszás fizetés választásakor kapsz egy 9-essel kezdődő 3 jegyű sorszámot, ez alapján szólítanak az applikációs kasszához, nem kell sorba állni. Ott a szokásos módokon tudsz fizetni, mire fizetsz jellemzően kész is a rendelésed, amit oda is adnak. Mobilfizetés esetén a simple fizetőoldala jelenik meg, ahol bankkártyás vagy simple egyenleggel történő fizetés lehetséges. A sikeres fizetés után ugyan az a menet mint előbb, de fizetni már nem kell újra, csak a blokkot és a rendelésed kapod meg.
2019. dec. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kieg: a bluetoothos összekapcsolódásig nem fontos fizikailag az étteremben tartózkodni, így otthon, munkahelyen, tömegközlekedési eszközön előre összeállíthatod a rendelésed és amikor odaérsz már csak le kell adni.
2019. dec. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hú, köszi a részletes leírást, sokat segítettél! :) Már csak annyi kérdésem van, hogy ugye jól értem, van egy külön kassza azoknak, akik appon rendeltek? Szóval nem kell "odapofátlankodnom" a sor elejére, amikor elkészült a rendelésem? :D
2019. dec. 17. 15:31
 5/10 anonim ***** válasza:
4%
Nincs. Ugyanúgy vársz, mint aki ott rendelt. Ők is sorszámot kapnak.
2019. dec. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
#5 rosszul tudod, van külön applikációs kassza, ami meg van jelölve. Oda fognak soron kívül szólítani, ha kész a rendelés. A hagyományos rendelések egy rendszerbe futnak be az applikációssal, általában a beérkezés sorrendjében teljesítik, kivéve ha olyat rendeltél ami frissen készül, ilyenkor kiadják az előtted lévőkét is. Így ha sokan vannak természetesen várni kell, de sorba nem kell állni a kasszánál, így időt nyersz, mert az appból hamarabb bejut a rendszerbe, mint mire sorra kerülsz.
2019. dec. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 a Hungária krt.-i burgerben nincs külön.
2019. dec. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés: amikor szólítanak, a kasszánál fel kell mutatni a mobilom kijelzőjét, hogy tényleg az az én sorszámom? (mivel blokkom ugye nincs)
2019. dec. 17. 20:51
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2019. dec. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Jó régi kérdés, tudom, bocsi. Tehát valaki kicsit részletesebben el tudná mondani, hogy működik ha készpénzzel fizetek? Annál a résznél kicsit összekutyulódtam, és kellően béna vagyok hogyha odakerülök, feltartsak majd mindenkit.
2021. ápr. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!