Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung A40, vagy Xiaomi Note 8?

Samsung A40, vagy Xiaomi Note 8?

Figyelt kérdés
Nem tudom melyik lenne jó nekem, egy Samsung J3 2016 készüléket szeretnék cserélni. Mindig kiírja hogy nem elég a tárhely, a képek sem szépek, lassú is nagyon már. Nem tudok a kettő közül választani. Mindkét készülék 4/64, közel egyforma áron van, azért gondolkodom bennük.
2019. dec. 18. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Samsung van, jól teljesít. A Xiaomiról nem tudok véleményt mondani. Azt vedd meg, amelyiket megbízhatóbb bolt forgalmazza jó áron.
2019. dec. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mi a fontos számodra, a kisebb méret (A40) vagy a 30 %al nagyobb sebesség és jobb akku (Redmi Note 8)

Kamerában nekem gyengébbnek tűnik a Note 8, de a különbség nem túl jelentős.

Én a Redmi Note 8at venném, mert gyorsabb.

2019. dec. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!
2019. dec. 18. 12:57
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kijelzőben, meg samsung veri kenterbe xiaomit..


Viszont xiaominak meg +1, hogy több szoftverfrissítést fog kapni valószínűleg android 12ig.

2019. dec. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha sokat használod alacsony fényerőn a mobilt, vagy sokat olvasol rajta, a samsung amoled kijelzője nem túl ideális, van akinek bántja a szemét. Amoled PWM olvass utána.
2019. dec. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!