Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire éri meg Xiaomi...

Mennyire éri meg Xiaomi telefont venni?

Figyelt kérdés
Xiaomi Redmi Notr 8T ezt neztem ki magamnak, de a Huawei y6(2019) is tetszik es az valamivel olcsóbb. Soha nem volt meg Xiaomim és az ismerettségi körömben sem senkinek. Megéri azt venni?
2019. dec. 19. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Rendeld meg online.
2019. dec. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ár - érték arányban a Xiaomik nqgyon jók. Vedd azt meg.
2019. dec. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Trevor. ***** válasza:
Az enyém 2017 áprilisa óta bírja a napi használatot, szóval én jó véleménnyel vagyok a márkáról. Ár-érték arányban jobb, mint egy Huawei, legalábbis a középkategóriában, ahova a Note 8T besorolható.
2019. dec. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó minőségű telefonokat gyártanak. Vedd meg nyugodtan.
2019. dec. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Xiaomi van nekem is, ez a miui alapú rendszer tényleg okosan jól átgondoltam van megépítve, soha nem volt problémám a rendszer működésével.
2019. dec. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
En is ajánlom, bár Huawei-Honor használó vagyok, ha a tulajdonságai is tetszenek, RAM, Tárhely, Kamera akkor vedd meg
2019. dec. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
nekem nem érte meg,mert elromlott és harcolni kellett,hogy visszaadják az árát,mert megszerelni nem bírták,de vissza se akarták adni az árát,én maradok a samunál az tuti az iphone meg persze állandó nálam android mellett,amúgy amíg használtam nem volt vele baj,a gyári launchere valami nagyon gány szerintem,de azt lehet rá másikat tenni,mindenesetre én soha többet nem veszek ilyet...
2019. dec. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, xiaomishopról kell rendelni, ott nagyon korrektek. Egyébként igen, megéri venni Xiaomit, nekem 6 éve csak Xiaomi telefonom van, most fogom megvenni a harmadikat, eddig semmi gond nem volt vele :)
2019. dec. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!