Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone xs max vagy galaxy...

Iphone xs max vagy galaxy s10+ vagy iphone 11 pro max éri meg jobban?

Figyelt kérdés

2019. dec. 21. 20:59
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá teszem hogy eddig androidos telóim voltak.Ami most van az egy galaxy s8+.
2019. dec. 21. 21:00
 2/8 anonim ***** válasza:
Pro max
2019. dec. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Legjobban a xs max éri meg vagy mégjobban egy sima iPhone 11 (nem Pro)
2019. dec. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Eleve rendszertől is függ a dolog, hogy Neked melyik jön be jobban, viszont ha meg vagy elégedve az Androiddal, akkor miért váltanál?

Nyitott rendszer, amivel nem ütközöl korlátokba + jobb kijelző, nagyobb RAM, nagyobb akksi, bővíthető memória, Jack csatlakozó, USB-C

A Samsungot ajánlom!

2019. dec. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

"nem ütközöl korlátokba"


10 éve van ájfonom... soha ütköztem korlátokba, de fejtsd ki kérlek milyen korlátai vannak egy ájfónnak?

2019. dec. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Például nem lehet akármit akárhonnét letölteni, és közvetlen adatátvitel sincs más rendszerrel, max. Messenger-en keresztül! Ha az ember elég óvatos és megfontolt, és odafigyel, hogy mit és honnét tölt le, akkor a telefon nem kap be vírust! De nehogy már a letöltéseket a telefon akarja elbírálni a felhasználó helyett!
2019. dec. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

"nem lehet akármit akárhonnét letölteni"

dehogynem lehet, csak max te nem tudsz róla...


"közvetlen adatátvitel sincs más rendszerrel"

hát ennek is nézz utána majd, mert a messengeren kívül azért van sok más lehetőség - és itt nem a különböző szósöl csetbiszbaszokra gondolok.


az ostobaságokat tartsd meg maganak legközelebb.

2019. dec. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem is S8+ om volt és egy sima S10re csereltem nem bántam meg
2019. dec. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!