Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Instagram keresésnél bizonyos...

Instagram keresésnél bizonyos személyek ajánlásának leállítása. Hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azt szeretném kérdezni, hogy hogyan tudom megtenni azt, hogyha egy bizonyos profilra sokszor rákeresek (Legyen mondjuk a profil neve "pelda") akkor ennek ellenére ne dobja ki egyből, amikor beírom a "p" betűt, vagy amikor folytatom, hogy pel akkor ne azt dobja ki egyből. Dehát úgy kezelje, mintha még sosem kerestem volna rá. A keresési előzmények törlése nem segít.


Tehát:

Tegyük fel, hogy idáig 10-szer rákerestem arra, hogy "pelda" emiatt az instagram annak ellenére is, hogy kitöröltem a keresési előzményeket ha beírok mondjuk egy "p" betűt, vagy azt, hogy "pel" akkor egyből feldobja, hogy kíről van szó. Ezt hogyan tudnám kikapcsolni? Hogy ne legyen magasabb prioritása az emberek keresésénél azoknak, akiknek már legalább egyszer rámentem a profiljára? (Volt már olyan, hogy véletlen rámentem a profiljára valakinek, de ugyanúgy előrébb hozta a keresési eredményeknél)


UI: A bizonyos személyt nem követtem be.



2019. dec. 31. 23:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ezt találtam: [link]
2020. jan. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia! Sajnos ez nem igen jelentett megoldást a problémámra. Azt már én is olvastam, hogy hosszan nyomsz a felhasználó nevére, és elrejtés de nekem nem hoz fel semmit :/


Azért köszi! Ment a pozitív.

2020. jan. 4. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!