Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy S6 akkumulátor...

Samsung galaxy S6 akkumulátor hiba miért?

Figyelt kérdés
Már ez a 7. új akku a telefonban, és szinte mindent kicseréltem már benne, de 1-2 nap után az új akku nagyon gyorsan merül, és csak 73%-ig töltődik fel. Amíg töltőn van addig eléri a 100%-ot de kihúzom és instant droppol. több helyről rendeltem akkut, és mind ezt produkálja. Esetleg más okozhatja ezt a jelenséget?

2020. jan. 6. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Vidd szervizbe.
2020. jan. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Volt ott, akkut cserélnek, és ennyivel letudják. :)
2020. jan. 6. 15:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkut kellene tesztelni belső ellenállásra, valamint feltölteni külső töltésszabályzóval, a próba kedvéért.

Az eredeti akkuval mi volt a hibajelenség, majd utána a másodikkal pontosan?

2020. jan. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amint látom, ebben 4,4 V végfeszültségű akku van, azt is ellenőrizni kell, hogy a telefon pontosan meddig tölti.

Ha ugyanis túltölt, az megmagyarázhatná, hogy mitől nyíródik ki, ahogy írod:

"de 1-2 nap után az új akku nagyon gyorsan merül"

2020. jan. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az első is gyorsan merült, elvittem szervizbe, ott kicserelték az akkut. Utána egy kb 3 hónapra rá, ugyan ez a jelenség. Akkor töltőt/portot is cseréltek, és azóta szórakozik ezzel a 73%-os töltöttséggel. Pénteken vettem az akkut. Köszönöm a tippet, megpróbálom!
2020. jan. 6. 16:00
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, ennek utána járok. Köszönöm.
2020. jan. 6. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!