Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tiltólistán vagyok vagy...

Tiltólistán vagyok vagy állandóan ki van kapcsolva a telefon?

Figyelt kérdés

Ismerősömet hívom,de ezt a hangüzenetet hallom.

Hívószám átmenetileg nem kapcsolható,tulajdonosát sms-ben értesítjük.


2020. jan. 6. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Felhívod egy másik számról és kiderül.
2020. jan. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha már ez felmerül, akkor azon vagy, gondolom nem véletlenül.
2020. jan. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Nem lehet, hogy a telefonodon nincs bekapcsolva az, hogy elküldje a számod, neki meg be van kapcsolva a szürés arra, hogyha "magánszám" akkor automatikusan tiltja.
2020. jan. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Ismerősömet hívom,de ezt a hangüzenetet hallom."

Ha tiltva lennél, akkor foglaltat jelezne.

A tiltást a teló csinálja, a listán szerepló számokat 'kinyomja' anélkül hogy csöngene.

A hangbemondás a szolgáltatóé, az azt mutatja, hogy valóban nem elérhető az előfizető, nem csak neked.

2020. jan. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az is előfordulhat, hogy a telefonja szórakozik, mert két kártya van benne, én is ezzel szívok mióta az A50-esembe, a 30-as kártya mellé tettem egy 20-ast is. Azóta többször előfordult, csak egy SMS-t kaptam, hogy kerestek, pedig nem volt gond a térerővel, csak a telefon nem kezeli rendesen a két kártyát.

Olyan is volt, hogy én hívtam, de nálam nem is volt tárcsahang, hogy kicsörögne, miközben kicsörgött, de mikor felvették megszakadt.

2020. jan. 7. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!