Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefon vegyek anyukamnak?

Milyen telefon vegyek anyukamnak?

Figyelt kérdés

Nem mai csirke az oreglany, de ahoz kepest nagyon vagja a modern dolgokat.

72 eves!!!


Jelenleg egy 2 eves samsung j5 2017 es telefont nyuz, amit tolem orokolt meg.


Mivel foleg facebookozik meg filmeket nez rajta ezert egy kisse nagyobb, jobb kepminosegu telefont szeretnek neki venni.


Nyilvan neki nem kell ra jatek, meg minden fele frinc frac, csak az emlitett facebook, youtube, gmail.


Mindenkepp huaweit vennek neki, csaladban mindenkinek az van, megelegedessel hasznaljuk, csak nekunk a felsobb kategorias.

Neki valami kozepes de eros telot vennek.

Pl a Y6 2019 re gobdoltam.

Ahogy latom, piti penzekert vagjak az ember utan.



Mi a velemenyetek, ha nem ezt akkor melyiket ajanlanatok?


Szivesen fogadok erveket/ellenerveket is

Koszonom



2020. jan. 19. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:
46%

Én Mi A2-őt vettem neki tavaly, most váltottunk Mi A3-ra a kettőt megörököltem én.


Szereti/megszokta a gyári stock androidod, ezért lett ez a sorozat.

2020. jan. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Huawei P Smart 2019 64GB
2020. jan. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Én is egy Huawei P Smart 2019-et vennék neki. Ahogy előttem is írták.
2020. jan. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én használt Huawei Mate 9-et vennék neki.
2020. jan. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Milyen árban?
2020. jan. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

45 a felso ar



Koszi mindenkinek:)

2020. jan. 19. 20:46
 7/10 anonim ***** válasza:

Y6 2019-et abszolút nem ajánlom, a MediaTek gyártmányú processzorok a legrosszabbak a világon!

Valóban jó lenne tudni konkrét anyagi keretet, de amúgy az elhangzott típusok alapján 40-60 ezer Ft közé lőttem be az árat ennyiért pedig Huawei-ből 4 GB rammal a P10 (jobb processzor és GPU) és a P Smart Z (nagyobb kijelző) vannak, filmnézés szempontjából egyik sem mellékes! Viszont az, hogy nálatok mindenkinek Huawei-je van, még nem indok, Android Androiddal teljesen kompatibilis, és ez a lényeg! Nekem is volt Huawei-m és valóban nagyon jó márka, de ennyi pénzért viszont a Xiaomi Redmi Note 8T-ben van a legerősebb hardver, ami lazán viszi akár a 4K filmeket is!

Mellékesen megjegyzem, hogy mi Messenger nélkül még nehezebb helyzetben lennénk, mert nálunk a családban mindenkinek iPhone-ja van, én viszont egyedüliként akkor is maradok az Androidnál!

2020. jan. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, látom, közben írtad a 45 ezres felső határt! Ennyiért kissé nehezebb a helyzet, Huawei-ből marad a sima (2017-18-as) P Smart, vagy az Y7 2019, esetleg másból a Xiaomi Redmi Note 7 ! :/
2020. jan. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Redmi 8
2020. jan. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Y6 lett vegul.

O nagyon orult neki.

Telefonalni, facebookozni, youtubozni tokeletes neki.

2020. jan. 26. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!