Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mivel jobb egy Huawei Y6 2019...

Mivel jobb egy Huawei Y6 2019 mint egy Huawei P8 lite? Bővebben lent

Figyelt kérdés

5 évig volt Huawei P8 lite készülékem kiszolgálta magát, elégedett voltam vele de az utóbbi 3 hónapban tönkre ment benne a wifi, Bluetooth nem csatlakozik stb. Most lehetőségem van vásárolni egy Huawei Y6 2019 duál simes készüléket.

Alapvető dolgokra használnám nálam ez a Facebook, messenger, google, telefon hívás, sms, pdf olvasása, gmail.

Lesz-e olyan megbízható mint a P8 lite, akinek van ilyen vagy ismeri ezt a típust írja le a tapasztalatait. Mik a típus hibák ha vannak mint pl p8-nál a wifi hiba igaz ez 4 év után jött elő.


Előre is köszönöm a válaszokat.


2020. jan. 20. 00:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem mondjuk P7 volt, ami kicsivel régebbi típus, 4 és fél évig használtam, azon a wifi mindvégig tökéletesen működött, bluetooth-t nagyon ritkán használtam, de a tartalom felbontása, a kamera minősége, és a hangszóró ereje - éppenséggel mindegyik az utolsó fél évben mondta be az unalmast, tehát úgy látszik, hogy típustól függetlenül ez a "4 éves státusz" általánosságban jellemző a márkára! :/
2020. jan. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A Huawei Y6 2019-ben is 2 GB RAM van mint a P8 lite-ban.Lehet hogy ez 5 évvel ezelőtt elég volt de ma már inkább kevésnek mondható a hardverigényesebb alkalmazásoknak.Helyedben én erősebb telót néznék, főleg ha ezt is évekig meg akarod tartani.
2020. jan. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!