Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Usb type c kábelre, hogyan...

Filthgo kérdése:

Usb type c kábelre, hogyan lehet rá kötni sima egyszerű fülhallgatót?

Figyelt kérdés
Van egy ultra szuper fülesem, sajnos a jack dugó környékén meg tört a kábel, és nem tudom hogyan lehetne vissza kötni rá, viszont van egy felesleges usb c kábelem, össze lehet őket varázsolni valahogyan? Drága volt a fülhallgatóm, így nem szívesen válnék meg tőle.. Válaszokat előre köszönöm!

2020. jan. 21. 21:50
1 2
 1/12 Gugu Gabor ***** válasza:

USB adatkapcsolat a Jack meg sima analóg hang.

Javaslom hogy keress egy szervizt (kb annyira egyszerű a művelet ha csak a csatlakozót kell cserélni (meg azt a 5 centit levágni a kábelből hogy kb bármilyen szerviz ahol van egy forrasztópáka meg tudja csinálni.

Egyébként van erre szakosodott szerviz is

pld

[link]

2020. jan. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Eszméletlen hülyeségeket bírnak kitalálni laikusok, a problémák nyakatekert megkerülésére.

Véletlenül sem jutott eszedbe, hogy levágni a dugót és tenni rá másikat. Ez már tényleg nevetséges. Szakmai szemmel nézve.

2020. jan. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok olyan mobilon, melyen van jack, illetve USB-C, azokkal nem fogsz tudni zenét hallgatni az USB-C-n keresztül, bár ez sem tiszta, elég zavaros a kérdés.
2020. jan. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Van okom miért nem forrasztom én oda, hogy miért nem csinálom én stb stb, amúgy meg alkalmas a telefonom usb c-n keresztül zenét le játszani, egyszerűen csak érdekel hogy lehetséges-e, egyáltalán.. Cseréltem csatlakozó aljaztott, Micro USB aljaztott.. De mára már nem áll rá a kezem.. Köszönöm akik válaszoltak, csak érdekelt hogy lehet e ilyet amilyet én akarok..
2020. jan. 22. 10:47
 5/12 anonim ***** válasza:

Ezt soha nem úgy kell érteni, hogy a kérdező dolga.

Aki válaszol, igyekszik röviden fogalmazni, magától értetődő dolgokra nem pazarolni a szót.

Ilyen magától értetődő az is, ha valaki nem tudja önmaga, keres egy hozzáértőt.

2020. jan. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha van egy drága dolgod, és van egy javítható problémája, akkor miért nem javíttatod meg? Szinte "filléres" dolog.
2020. jan. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Ne bonyolítsátok már "tákolással" a dolgot!

Egyszerűen csak egy ilyet kell venned:

[link]

2020. jan. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

# 7

Te sem érted a problémát, azaz hibát.

2020. jan. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igazad van... Valóban nem...

A kérdés legelején az a kérdés hogy lehet-r Type-C-n zenét hallgatni (feltételezve hogy ugye nincs jack a telefonján) a végére meg ott lyukadunk ki hogy tákolunk egy fülhallgatót kábel+betört jackes fülesből.... Lehet ez az én értelmi problémám csak elsőre nagyon nem érthető a kérdés, számomra.

2020. jan. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ezen a gyakori oldalon nem ritka, vannak kérdezők, akik fordítva ülnek a lovon, avagy stílszerűen: fordítva vannak bekötve.

Ők nem csak egy probléma megoldását, de annak felvázolását is hátulról kezdik.

Náluk otthon a farok csóválja a kutyát és a befőtt teszi el a nagymamát. Mint például:

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__szorak..

2020. jan. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!