Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kodak Ektra okostelefon...

Kodak Ektra okostelefon töltője vagy annak vezetéke elromlott, hol lehetne ehhez a készülékhez megfelelő adaptert, kábelt kapni?

Figyelt kérdés

2020. jan. 28. 12:58
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Nyilvánvalóan felfogom, mivel most is azt használja.


Miután már másodjára-harmadjára szólsz be üzeneteidben, nem tartok igényt az állítólagos "rutinodra".

2020. jan. 29. 12:44
 12/31 anonim ***** válasza:
0%

OK, ezzel nem lesz gondod, csak ne hazudj!

Aktuális 60 %-om kétszer szerepelt. Ez most a harmadik.

Látod?


===================>>>>

2020. jan. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

Úgy történt a számolás, hogy egy bejegyzéseden belül kétszer is beszóltál. Tanulj meg számolni.

1+2=3.

Próbáld meg kirakni pálcikákból, úgy talán majd sikerül. Szurkolok neked.

2020. jan. 29. 12:56
 14/31 anonim ***** válasza:
34%

Sajátos módon tartod számon, de ha neked ez élvezet, akkor élvezz...

Először azt hittem, segítséget kérni jöttél ide, nem provokálni, de szerencsére kibukott a valódi éned, még mielőtt fáradoztam volna az érdekedben.

2020. jan. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

Itt arról van szó, hogy beszólogatsz, most pedig beégtél, mert számolni sem tudsz. Kínos. Vajon mennyit akarsz még írni ide, hogy próbáld palástolni, amit úgysem tudsz? Azaz azt, hogy kötözködni jársz ide.

Majd, ha beszólások nélkül képes leszel írni, akkor lesz változás.

Vedd már észre magadat, beszólóbajnok.

2020. jan. 29. 13:22
 16/31 anonim ***** válasza:
34%

Tőled igazán nem várható el, hogy az elektronika szekcióban mostanában adott szakmai válaszaim detektáld (más 60 %-ost nem láttam ma, önmagamon kívül, vagyis azonosítható vagyok).

Úgyhogy nem igazán tudsz megsérteni, nem tegnap kezdtem, ugyanakkor rengeteg rosszindulatú hülyével is összefutottam már, időszámításunk szerint Windows 98 óta.

Igen, be is szólok, amikor kell, máskor meg nem, ezt nyugodtam rám bízhatod...

Egy a lényeg, ezt már elcseszted.

2020. jan. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

Én nem rontottam el, te próbálsz meg kikeveredni ebből sok-sok önfényezéssel. Nem fog menni.

Amiket ideírtál, tökéletesen megmutatja jellemtelenségedet. Ez fáj neked.

Trágár, alpári szövegeddel magadnak sok kárt okozol, másoknak pedig próbálsz. Ez nem segítőkészség, hanem rosszindulat. Szintén az, hogy egy kifejtett helyzetet arcoskodásnak kívánsz beállítani. Az összes kommented nem arról szólt, hogy segíts, hanem arról, hogy magadat fényezd és trágárkodj.


Abban a tévkepzetben élsz, hogy valaki rád van szorulva, pedig nincs. Ez is fáj neked. A beszólásaiddal a kisebbrendűségi komplexusodat kívánok takargatni. De kilóg a lóláb. A komplexusod. Aki annyira fényezi magát, mint te, annak bizony súlyos problémája van.

Azzal sem fogod megoldani, ha visszaveszel a nagy szádból, ugyanis a gond ott van benned mélyen.

2020. jan. 29. 13:52
 18/31 anonim ***** válasza:
34%

Itt nincs miről beszélni, nem bizonyíthatok semmit a probléma kifejtésében, mert azt már elcseszted.

Röviden megpróbáltam érzékeltetni a helyzetet, noha nyilván ismerem az ilyeneket, úgyis kiforgatod, rosszindulatúan.

Sajnos vagy nem, én csak annyit látok, hogy kettőnk közül én támogatom szakmai információkkal ezt a szekciót, te meg csak tetvészkedsz itt.

Nincs miért szégyellnem magam, hogy időnként beszólok ellenszenves pofáknak, ez már csak így működik.

2020. jan. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

Az, hogy te kit érzékelsz ellenszenvesnek, belőled ered.

A lélektannak nézz utána, ha jobban szeretnéd megérteni magadat.

Nem csak gépek léteznek, ha az ember annyira nincs tisztában önmagával, amennyire te nem vagy, az bizony ekkora beégéseket fog produkálni, amekkorákat te itt teszel.


A szakmaiságodról senki nem tud semmit, csak te állítod - büszkén a "hatalmas" 60%-odra - azt, hogy menyire profi vagy.


Amennyiben az lennél tudnál válaszolni a kérdésre, de mivel nem tudsz, ezért csak itt kötözködni akarsz.


A rosszindulatúság benned lakozik. Látható, hogy kezdettől fogva a nagy szád motivált és az, hogy másokat lekezelj - ez minden eddigi bejegyzésedre jellemző.

Te is nagyon jól tudod, hogy trágár kifejezés a te (virtuális) szádat hagyta el, az enyémet pedig nem.


Most már hiába próbálsz bármit tenni, az eddigi viselkedéseddel leírtad magadat.


Arra pedig csak vágyakozol, hogy valaki is rákeressen a te bejegyzéseidre. Azt biztos, hogy egy ilyen alpári alak bejegyzéseire én nem vagyok kíváncsi, remélem, hogy más sem.


Írod: "szakmai információkkal ezt a szekciót, te meg csak tetvészkedsz itt".

Itt pedig újra és szintén nevetségessé teszed magadat azzal, hogy próbálsz kifinomult kifejezéseket használni, majd azután megint előtör belőled a lekezelés, a durva agresszivitás.


Olvasd csak végig a saját összes kommentedet és meglátod, hogy mennyit érsz. Annyit. Mint a hozzászólásaid.


Elhiszem, hogy ezt láttad gyerekkorodban édesapádtól, de tudod - vagy inkább nem tudod, ezért jelzem - ezt ki lehet nőni. Egy érett ember ilyen viselkedést nem produkál. Te viszont nem vagy érett.

2020. jan. 29. 14:24
 20/31 A kérdező kommentje:

Írtad: "Nincs miért szégyellnem magam".

Van miért szégyellned magadat és ezt tudod is, ezért mentegetőzöl, hogy nincs miért szégyellned magadat.

Ugyanis ezt a magatartást hívják tagadásnak. Abban a fázisban vagy. Tagadod az állapotodat.


Ráadásul annyira beégtél, hogy azóta is abból próbálod kimagyarázkodni magadat.


Ideje lenne belátnod azt, hogy csúfondáros vereséget szenvedtél. Tudom, ez nagyon fáj neked, azért próbálsz még mindig alázni. Nem fog menni.


Érveid nincsenek, csak folyton azzal jössz, hogy mennyire szakmai vagy, amire bizonyítékod sincs semmi, csak mondogatod.

Érvelni nem tudsz, semmi szakmait nem tudsz írni, csak a szád jár. Igaz, teljesen feleslegesen.


Tekintsd meg eme videót:

https://www.youtube.com/watch?v=DiKFV9Ka-GU


Nonszensz, amit csinálsz.

2020. jan. 29. 14:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!