Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kodak Ektra okostelefon...

Kodak Ektra okostelefon töltője vagy annak vezetéke elromlott, hol lehetne ehhez a készülékhez megfelelő adaptert, kábelt kapni?

Figyelt kérdés

2020. jan. 28. 12:58
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
34%

60 %.

Mondtam már, hogy időnként beszólok ellenszenves pofáknak, akik "honorálják" is? Engem ez nem érdekel.

Múltkor is rám szállt egy majom, le akarta nyomni a százalékom, de nem bírt vele, mert jöttek közben a pozitívok is.

Ami leginkább szánalmas volt, hogy ő több loginnal nyomult, én viszont semmi ilyen eszközzel nem éltem, csak egyszerűen felminősítettek mások. Egy idő után belefáradhatott, most meg felfelé megy a százalékom, szerencsétlen hülye nem ért el semmit.

Forgasd ki ezt is, többi baromságodra nem is reagálok.

Túl sokat képzelsz magadról, ha azt hiszed, hogy nem röhöglek ki, vagy talán sajnállak is, beteges képzelgéseid okán.

2020. jan. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Igen, már megint a tőled megszokott önfényezést nyomod. Hú, ki gondolta volna, hogy megint ez lesz?


Azért nem válaszolsz az érvekre sem, a jellemzésedre sem, mert nagyon is betaláltak.

2020. jan. 29. 14:52
 23/31 anonim ***** válasza:
34%

Tényleg vicces is, kicsit szánalmas is, amikor valaki a maga fantáziavilágában azt már nem képes realizálni, hogy 20 év alatt hány képzelődő hülyét láttam már a neten és / vagy azt hiszi, hogy azokhoz képest ő valami különlegeset adott elő, ami "üt" meg "betalál", persze...

Álmodj kisöreg...

2020. jan. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

Te vagy, aki folyton ideír, holott nem tudja a választ!!!


Hogy ez mire utal?

Fentebb ezek szépen kifejtésre kerültek.

Minden egyes kommenteddel alátámasztod, hogy nagyon is illik rád a jellemzésem.

Ugyanis nem azért írsz, mert bármihez is értelmesen hozzá tudnál szólni (lásd az összes hozzászólásodat), hanem azért, mert fáj az egódnak a legyőzöttség és az igazság.


Próbálod kompenzálni, próbálsz alázni, azért, mert már te magad már annyira megalázkodtál, de mivel a tagadás állapotban vagy, ezért ezeket az érzelmeket nem bevallom magadnak, hanem itt játszod megmondó ember szerepet.


Nagyon sajnálom a környékezetedben élőket.


Legközelebb inkább akkor írj egy kérdéshez, ha tudod a választ, az a célszerű, ugyanis ez az oldal eredetileg arról szól.


Nem arról, hogy fényezd magadat és arról sem, hogy szétoffolj egy kérdést.


Nem fogom töröltetni a hozzászólásaidat, bármilyen trágár módon is viselkedtél. Hadd lássa csak bárki.

2020. jan. 29. 19:24
 25/31 anonim ***** válasza:
0%

Ne röhögtess, miután kiegyeztünk, hogy tőlem támogatást nem fogsz látni, nem is tartasz rá igényt, akkor mégis mit vártál?

Arról nem tehetek, hogy hülyeségeket képzelsz bele a szavaimba. De nekem nem tudsz újat mutatni, ismerem jól ezt a beteg típust.

Ez egy ördögi kör, ha nem vázolok fel semmit a szakmai képességekről, akkor fogalmad sem lehet, hogy hülyeséget beszélsz és tényleg segíthettem volna.

Ha pedzegetek bármit, onnan kezdve én vagyok a nagyképű tetű, meg egyébként sem hiszed el.

De ez kit érdekel, különösebben bizonygatni nem akarok, futólag megemlítettem ezt-azt, csak ennyi. Tudom, hogy nincs értelme, úgyis kiforgatod, terelsz, de a fórumok már csak így működnek. Legalábbis ennél az agyalágyult típusnál.

2020. jan. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

Látod, megint csak annyi telt tőled, mint eddig. A mocskos szád, a pökhendi viselkedésed, az agresszív stílusos.


Egyébként teljesen félreérted vagy félre szeretnéd érteni, amit írtam azzal kapcsolatban, hogy miért írsz ide.


Az már réges régen kiderült, hogy fogalmad sincs a válaszról.


Újat sokat mondtam, írtam neked.


Totálisan kiszámítható a viselkedésed.


A kérdés, hogy miért írsz vajon ide, amikor nem is tudod az eredeti kérdésre a választ, számomra egyértelmű.


Te tudod, hogy miért írsz ide? Írd csak meg, ha tudod, hátha először a kommunikációd során sikerül értelmeset is írnod - persze, nyilván nem fog ez neked menni, hiszen eddig sem ment. Azért csak próbálkozz.

2020. jan. 29. 21:57
 27/31 A kérdező kommentje:

Látod, milyeneket írsz magadról: "agyalágyult típus".


Olvasd el az összes hozzászólásodat, mindben magadról írtál.

2020. jan. 29. 21:59
 28/31 anonim ***** válasza:
51%
Megint jót röhögtem, egyebet nem tudok mondani. Kabaréfigura... és mindig vannak újabb hülyék, még 20 év után is.
2020. jan. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

60%, te vagy az aki nemrég még 59%-os voltál, és heteken át jöttek rád azonnal a nulla százalékok?


Üdv, egy másik szakmabeli, PC XT és DOS 5.0 óta...

2020. jan. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
... és még annyit, hogy rám is szálltak már, de kb 8000 megválaszolt kérdés után baromira nem oszt, nem szoroz az a pár, amit lenulláznak.
2020. jan. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!