Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nyugodtan megvehetem ezt a...

Nyugodtan megvehetem ezt a készüléket?

Figyelt kérdés

Nos szeretnék vásárolni egy Huawei P30 Pro készüléket, a kérdésem az hogy ennél a típusnál már marad végleg a Play áruház stb.?


Illetve offba még egy kérdés. Használtpiacon miért ugyanúgy 170 környékén (néha jóval felette) adják a készüléket mikor árukeresőn vagy 8 bolt adja ennyiért újonnan? Kicsit csalódás volt.



2020. febr. 4. 19:14
 1/6 anonim válasza:
77%
Azért árulják olyan drágán, mert nagyon jó
2020. febr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%

mégis hova tűnne az a fránya Play áuház?🤔


azért adják újonnan olcsóbban, mert szürkeimportos, 6/128-as készülékek, sok esetben nem is újak, csak újracsomagolták vagy a kormos megvette részletre a gsm meg majd eladja neked

2020. febr. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szürkeimportosat ne vegyél. Használtan vettem egy P20 Pro-t, vásárlás után egy hónappal derült ki, hogy szürkeimportos, se garancia se OTA frissítés.

Bedöglött az alaplap és most nagyon úgy tűnik, hogy kidobtam 80.000 forintot az ablakon.


Kérdésre válaszolva, nyugodtan megveheted a telefont. De csak hivatalos viszonteladótól.

2020. febr. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, a már megjelent és piacon lévő Huawei-típusokat nem érinti a változás, így a P30 Pro-val sem lesznek gondok a jövőben! Ha esetleg végleges a döntés, akkor is legfeljebb jövőre várható a Huawei saját op. rendszere és áruháza, és amik utána jelennek meg típusok, azokon már eleve az lesz, de az előtte megjelenő típusokon még maradnak a Google-szolgáltatások! Legfeljebb az új rendszer megjelenése után várható esetleges kisebb fennakadás (de nem biztos), mivel kérdéses lesz a további támogatás, de a P30 Pro addigra már úgyis több mint 2 éves típus lesz!

A használtpiaci ár oka pedig az lehet, hogy mivel szabad piac van, eltérő árakkal, az ottani típusokat valószínüleg drágább webshopokból vették az első tulajok, és olyan minimális az amortizáció, hogy még használtan is megérné ennyiért, hogy ne essen az ára a különbözet alá, főleg ha még esetleg garanciális!

2020. febr. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
200.000Ft-tól indulnak, amelyik bolt ad gyártói garanciát, a többi jobb esetben szürke-, rosszabb esetben fekete importos termék, melyre a bolt vállal egyéni keretek közt "garanciát", ha lehet annak említeni.
2020. febr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utánanéztem ennek a szürkeimportnak.

Sok mindent megmagyaráz.

Köszönöm mindenkinek!:)

Megveszem a telefont.

2020. febr. 4. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!