Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 8 hónapos telefont 3 adjára...

Dávidbbc kérdése:

8 hónapos telefont 3 adjára viszem vissza a vodafonba ugyanazzal a hibával mikor tudom érvényesíteni a csere engedélyemet hogy másik telefont kapjak?

Figyelt kérdés
Mert ez már tuti valami gyári hiba
2020. febr. 17. 08:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha harmadik eset, akkor eddig 2x javították. Ha a harmadik sem sikerül, akkor megalapozottnak tekinthető az igényed, egy ismételt meghibásodásnál.

Természetesen ettől függetlenül kérheted a cserét bármikor.

2020. febr. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ igen elég idegesítő szinte percre pontosan 2 havonta egyszer csak kikapcsolás nem reagál a töltésre és nem jelez ki semmit megint 3 adjara kell üveg foliaznom és beletörödni hogy a dolgaim elvesznek
2020. febr. 17. 09:02
 3/8 anonim ***** válasza:

a második problémánál én már kicsit idegesebben szoktam magyarázni a pult másik felén állónak. A fogyasztóvédelem szót jó ha beleszövöd a mondandódba :)

Ha nincs más megoldás és csak csuklóztatnak, akkor a farkukra kell léni!

2020. febr. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz holnap megyünk be a párommal es vele sokkal roszabul járnak nem fogunk eljonni hogy nem adnak másik készüléket ez nagyon nem fer szerintem szervizelni agyba főbe ésegsem jó
2020. febr. 17. 11:36
 5/8 A kérdező kommentje:
Meg annyi kérdésem lenne magáról a cseréről az adót helyen az adott Vodafone dönt neven a Siófoki boltjuk ?
2020. febr. 17. 11:48
 6/8 anonim ***** válasza:

kapsz a javításokról valamilyen okiratot, munkalapot, vagy számlát?


Ezek igazolják, hogy a készülék csereérett..

2020. febr. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen van számlám is és persze a jótállási jegy és a bepecsételés és azok a papirok amikor a vodafonba leadom a készülékem átvételi elismerveny
2020. febr. 17. 13:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem értem, hogy a bolt miért szivatja a vásárlót, amikor őket nem éri kár a cserével.
2020. febr. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!