Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Digi Mobil rajongói miért...

A Digi Mobil rajongói miért védik a védhetetlen?

Figyelt kérdés
Itt ülök Budapest belvárosában egy irodaházban, ablak mellett. Egy vonal van a telefonon, használhatatlan, telefonálásra és netre egyaránt. Teljesen világos, hogy be fog dőlni a Digi “mobilszolgáltatása”. A rajongói még is kardoskodnak, hogy milyen jó ez, meg hogy ingyenes. Ingyenes, most még. De olyan is.
2020. febr. 28. 11:44
1 2 3 4
 1/34 Gugu Gabor ***** válasza:
93%
Akkor mi a baj? Kb 0 ft ért kapsz egy szolgáltatást ami vagy megy vagy nem. Nem csinálnak belőle titkot hogy próba üzem.
2020. febr. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
11%

:D


Ami olcsó, vagy ingyen van az olyan is...

2020. febr. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
81%

[link]

"Tesztelje velünk mobil szolgáltatásunkat!"


Moderáció figyelmébe ajánlanám a gyerekesen buta, sehová nem vezető, értelmetlen "kérdést"!

Ez nem kérdés, csak trollkodás.

2020. febr. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Hoppá, az első hozzászóló rögtön egy Digi-fan!


Próbaüzem? Egy éve? Meg az elinduláshoz is kellett vagy négy év?! Szomszéd ház tetejére egy évvel ezelőtt telepítettek egy szektorsugárzót. Azóta képtelenek üzembe helyezni. Egy éve! Ez két okból lehetséges: 1.) Nem kaptak rá engedélyt. Vagyis telepítették vabankra, vagy bejön, vagy nem. Nem jött be. Elköltve több tíz millió forint, plusz majd amit a társasháznak kell fizetniük szerződésszegésért. 2.) Nincs pénzük üzembe helyezni.


Akármelyik helyzet is áll fent, nagy hozzá nem értésre vall.

2020. febr. 28. 12:04
 5/34 anonim ***** válasza:
84%
A falakon semmi sem megy át, ez fizika. Épületen belül egyik szolgáltató sem garantál. A Diginek nincs még olyan sűrűn tornya, hogy ezt áthidalja. A többinek Budapesten akár 100 méterenként is van tornya, a Diginek, mivel még indul, nyilván nincs. A Vodának se volt amikor jóval 2000 után indult. Majd 5 év múlva lett, ahogy a Diginek is lesz.
2020. febr. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
4%

a Digi fanok kb 10 éve hangoztatják, hogy majd a csúnya gonosz Telekomtól, Vodától, Telenortól majd jól áthordozzák jövőre a számukat a Digihez, hiszen beígérték a Digimobilt!


itt a gyakorin is rengeteg ilyen válasz van, fogalnam sincs miért hiheti valaki hogy ezt komolyan lehet venni

2020. febr. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
80%

Én kértem ingyen de digis kártyát mert online hallhatok zenét és a net arról megy.

Autóval tudok fel alá jarkalni az országban és működik.


Ahhoz képest hogy ingyenes jó , pénzért használhatatlan vacak de ár teljesítményben rendben van.


A netjuk is ilyen kipróbáltam a gigabites netet 300 megabitet kaptam , másik szolgáltatónál 1000 ftal több lett volna a 300as net ergo annyit kaptam amennyit fizetek érte.

2020. febr. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 Gugu Gabor ***** válasza:
100%

Nem digi fanság csak kezeljük már a helyén a dolgokat. 0Ft + próbaüzem az én értelmezésemben örülök ha működik, ha nem az se baj.

Ami vitathatatlan elbaszás volt az a 4 éve bejelentett "hamarosan indulunk"

2020. febr. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 Wadmalac ***** válasza:
95%

A Vodafone a magyarországi indulásakor nulla lefedettséget biztosított saját toronnyal, Pannon-Westel tornyokat bérelve nyújtott valami 30-40% lefedettséget.

Nem dőlt be, pedig még azt sem mondta, csak tesztidőszak és még nem is volt ingyen, csak viszonylag olcsón.

Aztán nézd meg, hogy kinőtte magát.


Szóval, csak türelem, majd kiderül, miből lesz a cserebogár.


(Nem, nem vagyok digifan, T-mobile-os vagyok).

2020. febr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Telekomot használunk elsődleges szolgáltatónak, viszont itthon digi net van, 1gbps, amiből kábelen stabilan jön minimum a 700mbps, de a 900-1000mbps sem ritka. Digis számokkal ingyenes a hívás, és 5ft/p más hálózatba. Ritkán használom hívásra, csak ha tudom hogy hosszabb hivásban lesz részem, illetve látom hogy minimum közepes a térerő. Kültéren egész jó a lefedettség, beltéren annyira nem, de nyilván ez is hely függő, nálunk nincs gond vele. Apumnak 1 SIM-es a telója és ahol melózik telephelyén kevés a térerő, sőt sokszor nincs is, ezért arról letett. Bár nagy szüksége nincs is rá, 2-3 hónap alatt használ el 1GB mobilnetet, meg max 100percet hív ugyanennyi idő alatt, ott meg a domino most opcióval 9/19ft a percdíj.

Sebesség karcsú, átlag 2-5mbps, sima HD videó nézésre még elég.

2020. febr. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!