Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Digi Mobil rajongói miért...

A Digi Mobil rajongói miért védik a védhetetlen?

Figyelt kérdés
Itt ülök Budapest belvárosában egy irodaházban, ablak mellett. Egy vonal van a telefonon, használhatatlan, telefonálásra és netre egyaránt. Teljesen világos, hogy be fog dőlni a Digi “mobilszolgáltatása”. A rajongói még is kardoskodnak, hogy milyen jó ez, meg hogy ingyenes. Ingyenes, most még. De olyan is.
2020. febr. 28. 11:44
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

#30 jah, nagyon, országos leállás van/volt vezetékes oldalon :D


így instan bukta a vowifi, amivel valamennyire tudták ellensúlyozni a gyatra lefedettséget

2021. júl. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Ok, mas szolgaltatoknal is volt hiba, nem ertem miert kell a Digit mindenert csesztetni. Budos nyomorekok
2021. júl. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:
100%
Én az ország déli részén élek, ha évi 2-szer elutazom az ország másik részére sokat mondtam, így azt, hogy máshol milyen a lefedettség, azt nem tudom. Azt azonban igen, hogy ahol lakom és kb 150 km es körzetben qva jó! 200 perc le beszélgetőség és 15 gb net nagyon megéri, én szeretem!
2022. febr. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
100%
1000 Ft ért, ez lemaradt.
2022. febr. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!