Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Regisztráltam egy új gmailt...

Regisztráltam egy új gmailt Többi lent👇🏽?

Figyelt kérdés

Azt csak a “fontosabb” dolgokhoz szeretném használni...

Azt szeretném tudni hogy az iCloudom gmailját (gmaillal regisztráltam) át lehet e írni az újra,úgy hogy az adataim +maradjanak...?



2020. márc. 10. 19:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Navégre! :)


fúúúhallod.... én annó 2009-ben nem tudtam gmaillel regelni Apple ID-t, valamiért nem engedte, úgyhogy az msn-es címemmel csináltam. Azóta többször is megpróbáltam módosítani, de nem sikerült. Sikerült hozzáadnom a gmailes címet és az icloudos cím is hozzá van természetesen rendelve, de az első cím amivel regeltem az nem módosítható, legalábbis nálam.

Másodlagos címként hozzáadhatod az újat és bejelentkezni is be fogsz tudni vele.


a hivatalos Apple támogatás duma itt van a témáról:


Az Apple ID azonosító módosítása

[link]


Tudnivalók az Apple ID azonosítóhoz társított e-mail-címekről

[link]

2020. márc. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!