Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a Gearbestről rendeltem...

Ha a Gearbestről rendeltem telefont, akkor a Posta hozza ki a csomagot, vagy más futárszolgálat?

Figyelt kérdés

2020. márc. 14. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Szinte biztos hogy a posta.
2020. márc. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor szállít futár, ha direkt ilyen szolgáltatást választasz ki a rendelésnél. Ezek feláras expressz szállítási módok, ahol 5-10 napra írják a kézbesítést. A standard postai szállítás a postai (30-60 nap).
2020. márc. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Posta sem hozza ki, hanem hagynak egy cetlit a postaládában hogy melyik postán tudod átvenni. Legalábbis Győrben így működik pár hónapja és valamikor a belvárosi postára kell bemennem a csomagért ami baromi messze van.
2020. márc. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:
88%

A levélként feladott csomagokat csak akkor viszi ki a gyalogos / kerékpáros postás, ha befér a postaládába. Ajánlott, vagyis aláírást igénylő darabot persze nem dobhat be.

De amit az autós MPL csomagkézbesítő visz ("rendes" csomag), az kimegy házhoz és csak akkor hagy papírt, ha nincs otthon senki.

2020. márc. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Általában a Posta, csak akkor nem, ha ezt módosítod.
2020. márc. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
MPL sem hozza ki, nem telefonál, nem csönget hanem hagy egy értesítőt hogy xy postán átveheted a csomagod.
2020. márc. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kössz, és azt tudjátok h meddig őrzik a postán? mert mostanában elég sokat vagyok távol.
2020. márc. 15. 08:38
 8/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:

# 6

Nyilván azért vannak a csomagok az autóban, mert sétáltatni kell őket.

Nézd, lehet az országban többféle tapasztalat és helyzet is, csak azzal nem tudok egyetérteni, amikor ezen az oldalon tényeket állítanak egyesek: ez van és kész!

Nem ez van. Lehet ez is, meg lehet az is.

Állításoddal gyakorlatilag meghazudtolod, amit a saját szememmel láttam. Ez nevetséges.

2020. márc. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!