Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért indul újra a Doogee...

Miért indul újra a Doogee X5-ös telefonom ritkán?

Figyelt kérdés

2016-ban is ha elmentem otthonról télen a hidegben 1x csak gondolt egyet és újra indult, vagy el kezdtem használni itthon akkor is, de akkor még vírusos gyári rom volt rajta, most már új rekovery menü is van meg új rom, de ma be léptem a Skype-ba és sötét lett a képernyő újraindult.


Mi lehet a baja?

Tudom azt mondjátok rossz teló stb de engem most nem az érdekel, hanem az hogy ez milyen hiba jelenség és hosszútávon mi lesz a teló sorsa?



2020. márc. 15. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján ez valami bug lehet, próbálj másik romot, hátha ott nem jön elő ez a hiba.

Nekem egy DooGee X5Sem volt, az nem indult újra, de nem kell idegesekedni rajta hogy elromlik, mert a kamerája, érintője és a mikrofonja nagyon rossz minőségű, 4Gt sem tud, egy megváltás lesz, ha lecseréled egy másikra, a mai 40ezres kategóriában is találsz olyat, ami ezekben a dolgokban sokkal jobb.

2020. márc. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Anyunak is szarakodott az akksi. vettünk másikat, az is hamar szar lett.

Úgyhogy új teló lett a vége

:/

2020. máj. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Lehet RAM, illetve flash memória hiba, amire jellemző a hőfokfüggés is.

Amikor ráfutsz a hibás cellára, kiakad, ilyen előfordul számítógépnél is.

2020. máj. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!