Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most már elhiszitek, hogy...

Most már elhiszitek, hogy annyi a Digi Mobilnak (cikk)?

Figyelt kérdés
[link]
2020. márc. 26. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
ez baj.
2020. márc. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hónapok óta prognosztizálom ezt, de mindig lehurrogtak, lehülyéztek a Digi-fanok.
2020. márc. 26. 19:18
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
azt nem tudom hogy ki a digi fan, biztos van ilyen, lényegtelen, de orultem volna ha van egy szereplő aki lenn tartja az árakat.
2020. márc. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az olcsó hús jó. Ha nem híg a leve. De a Diginek eléggé híg a leve, minden fronton. Ezt minden szolgáltatással rendelkező Digi ügyfélként írom.
2020. márc. 26. 19:20
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

ezt látod nem tudom.

Nekem digi internet van kb 4 hónapja, nincs vele bajom. Először furcsa volt, hogy a gigabites net valóságban 330-350 megabites, de végülis nem is kell több, előtte másik szolgáltató volt ott 200 megabittel is elvoltam. Ez most olcsóbb, végülis van 330 megabitem, de ez beton stabil, mellette tévém is van ami a másiknál nem volt és még így is kevesebb..


Ezek után nehéz nyilatkoznom bármire, mert ár érték arányban tökéletes.


Sim kártyát is kértem, gyakorlatilag NULLA forintért van lassu netem. Ha sokat autózom tudok zenét hallgatni korlátlanul az itthoni szerverről, nagyon kényelmes.

Itt megint az van hogy NULLA forintot fizetek és azért kapok valamit. Ez ár teljesítményben megint mindent ver, logikusan nem dolgoznék örömmel egy ilyen vacak szolgáltatással, de hogy ingyen van ingyenért tizedennyit se kínál senki más se..


Röviden erről van szó

2020. márc. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ingyen nyilván jó a mobil, de ha azt vesszük, hogy vadásznom kell a helyeket a lakáson belül, ahol ki tudok csikarni belőle 2/2Mbit sebességet, akkor nem is ér többet.


Tartaléknak jó arra a pár órára, amíg elmegy a vezetékes net.

2020. márc. 26. 19:35
 7/9 anonim ***** válasza:

ok, de más szolgáltató ad nulla megabitet, a digi meg ad neked kettő megabitet.


a nulla megabitnél a 2 végtelenül jobb, ha jól számolom.

2020. márc. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát azért nem. A Vodafonetól megkapom mobilneten ennek a sebességnek a többszörösét. Igaz, nem korlátlan, csak hát mit ér a korlátlan, ha nincs lefedettség.
2020. márc. 26. 19:56
 9/9 anonim ***** válasza:
34%

hahaha :D


digi fanocskák sosem fogják ezt beismerni, hiába hogy 10 éve ígérgetik a mobilt, konstans vakon hisznek benne


én örülök ennek, nem lenne jó ha lenyomná az árakat

2020. márc. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!