Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Betört az apple watchom...

Betört az apple watchom kijelzője, és félek át akarnak verni?

Figyelt kérdés

Egy Facebook csoportban láttam, hogy valaki hirdeti magát, hogy ha elküldöm neki, megoldja a garanciát (cserét?) és egy kis plusz pénzért ad egy újat.

Arra gondoltam, hogy esetleg az AppleCare-rel mutyizhat valamit, de nem tudom, hogy az lenne-e mögötte. Egy csomó pozitív feedback-je van az illetőnek, de nekem ez gyanús. Nincs valami ötletetek, hogy vajon miképpen oldhatja meg? Nem őt akarom ezzel megkerülni, keresse meg a kenyerét, ha akarja, csak azt nem akarom, hogy átverjenek.


2020. ápr. 3. 21:15
 1/1 anonim ***** válasza:

vagy valami apple boltban dolgozik és ott tudja megoldani

az a kérdés, hogy milyen készüléket kapsz vissza...

azért a waccsnál nem feltétlenül jó ha kontár szervizeli - nem fogja tudni összerakni úgy, hogy jó legyen a vízállósága.

vagy esetleg lopottat kapsz?...

2020. ápr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!