Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan működik az Instagramos...

Hogyan működik az Instagramos "ingyen netflix"?

Figyelt kérdés
Arra gondolok amit csak be kell követni stb. és kapsz egy netflix fiókot. Ez biztonságos? Később ezért nem küldhetnek ki valami számlát vagy valami ilyesmi? (nem adtam meg semmilyen adatot, nem tudom ezt hogy gondolom csak azért parázok). Illetve ki fizeti ezt több száz embernek?
2020. ápr. 16. 12:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Kapnak egy 30 napos próbaidős fiókot, amelyet bárki tud regisztrálni magának.
2020. ápr. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

#11


Nem mindenki tud, meg kell adni banki adatokat,vagy kartya adatokat, es ezt a kovetoik haromnegyede azért nem tudja megtenni mert 16even aluliak..

2020. ápr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
52%

Kamu. Viszont van egy egész jó app amin keresztül ingyen nézhetsz bármilyen sorozatot, ebben a videóban bemutatják a használatát:

https://www.youtube.com/watch?v=XVY_icdaPrs&t=1s

2020. ápr. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

#13 - Kisharcos04


Ez az alkalmazás már megszűnt..

2020. máj. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Volt szerencsém kideríteni hogy kamu e. Az ilyen fiókok 99% -a kamu. Viszont van igazi is. Az igaziak nem előfizetnek neked ilyenkor, hanem megadnak egy linket, ahonnan ha letöltöd az adott appot, akkor korlátlanul tudsz nézi netflixes dolgokat. YouTube-on valaki megosztott egy videót, amiben megmutatja, hogy ez egyik ilyen igaz oldal mit írt neki, mit tegyen. A videó alá belinkelte az oldalt ahonnan az appot le kell tölteni. Én nagyon meg vagyok vele elégedve. Ha érdekel valakit ez a lehetőség, hogy hogy nézhet ő is ingyen netflixet/netflixen lévő összes sorozatot,filmet, az írjon privátba!
2020. szept. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Koplárovics Béci ***** válasza:
#15: Szóval manapság így kell a marhákat rávenni, hogy a vírusos szarokat letöltsék.
2020. szept. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
#16 nem. Lassan egy éve használom az appot, még sem kaptam vírust :)
2020. okt. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!