Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy a fenébe lehet Xiaomi...

Hogy a fenébe lehet Xiaomi Redmi note 8 telón kikapcsolni az autocorrect-et?

Figyelt kérdés
Megtaláltam, hogy elvileg hol, ki is kapcsoltam. Ha bele megyek, úgy néz ki, ki van kapcsolva, mégis folyamat átírja a szavakat arra, amit ő jónak lát. Kikészít ezzel. Egy mondatot nem tudok normálisan leírni. Egyszerűen nem tudom hogy kapcsolhatnám ki. Segítség.

2020. ápr. 16. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az általad használt billentyűzet beállításaiban természetesen.

Hol találtad meg "elvileg"?

2020. ápr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Beállítások- nyelv és bevitel- helyesírás ellenőrző. Ki van kapcsolva az automatikus javítás és akkor is garázdálkodik. Minden szót javítanom kell utána, mert felülírja. Face emoji billentyűzetet használok, de azon belül nem látok beállítást ilyenre, csak nyelvre. Hol tudom lelőni az automatikus javítást?
2020. ápr. 16. 20:58
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Írd be felül a Beállítások keresőjébe, hogy billentyű.

Első találat a Billentyűzetek kezelése. Lépj be.

Ha nem töltöttél le másikat, akkor a Gboardot látod ott. Alatta a Beállítások. Menj rá és ott lődd ki mindet, amire nincs szükséged.

2020. ápr. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kimaradt, hogy a Szövegjavításokra menj rá, de gondolom amúgy is megtaláltad volna.
2020. ápr. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, megvan! Nem gboardon volt, szerintem véletlenül töltöttem le ezt az emoji akármi billentyűzetet, gboardnál már működik a kikapcs. Köszi!!!
2020. ápr. 16. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!