Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Aki ért a telefonokhoz (Iphone...

Aki ért a telefonokhoz (Iphonehoz) az tudna segíteni?

Figyelt kérdés

Új telefont szeretnék venni, mert a régi javítattása annyiba kerülne, mint egy új. Iphone-t néztem, mert ismerőseim dicsérték. (most ide is írom aki fikázni jötte az kérem ne írjon semmit mert én ezt már eldöntöttem, hogy ilyen márkájú lesz!). Előszőr mikor néztem megtetszett az Iphone 8, de nyilván csak külsőre, mert annyira nem értek ezekhez. Aztán láttam hogy az új SE úgyanolyan mint a 8, csak az a hátrány, hogy SE-nél nincs fehér előlapi szin (bocsánat ha tévedek, de én nem találtam) ami nekem fontosabb lenne mert a feketét nem szeretem. Ennyi rizsa után itt lenne a kérdésem: Megéri megvenni a 8-at teljesítmény ügyileg, vagy nézzek esetleg más típust.

Fontos legjobban a fehér előlapot és a lent középen lévő gombot preferálom, de az utobbitól ha úgy van megpróbálok eltekinteni.

Köszönöm annak aki segít.



2020. ápr. 20. 09:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

[link]

Megoldva a fekete előlap

De ha nincs pénzed, akkor ne iphone-t vegyél

2020. ápr. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

ha ez a méret kell, meg minden akkor inkább már az SE ami jönni fog

sokkal jobb hardveresen és szoftveresen is mint a 8 as

az h nem fehér az előlap az nem veszteség

most újonnan a 8as 180 , és ennyiért fog jönni az SE

xr inkább annyiba jobb mint az SE hogy tovább bírja az üzemidő

de minden másba pöppet gyengébb

2020. ápr. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Jó lesz neked a 8-as. Vedd meg azt nyugodtan, amíg lehet kapni. A teljesítménye bőven elég, és sokáig kap még frissítést.
2020. ápr. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az új SE és a Xr egy árban vannak. Gondold meg!
2020. ápr. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!