Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Gearbestről rendeltem...

A Gearbestről rendeltem telefont 2 és fél hónapja, de még nem jött meg. Van még esély arra hogy megérkezzen?

Figyelt kérdés

Aki rendelt innen, annak mennyi idő alatt hozták a cuccait? És mennyi idő az ami után el kell kezdeni gyanakodni, hogy nem lesz ebből semmi? Még soha nem rendeltem azelőtt innen.


Rákerestem a csomag számára, és a legutóbbi bejegyzés egy hónapja volt. Arról szólt, h valami repülőre felrakták a csomagot.


2020. ápr. 21. 08:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha Kínából jön akkor az 1 hónapos várakozás még simán reális.
2020. ápr. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elvileg valamelyik ország vámján is fennakadhat, attól függ hol száll még le a gép, meg a vájrus is bekavarhat. 🤨De írj nekik emailt
2020. ápr. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Zzzoli ***** válasza:
100%
A kialakult helyzet azért sok kínai rendelés teljesülését késlelteti rendesen.
2020. ápr. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Próbáld meg felvenni a kapcsolatot az eladóval, hogy mi a helyzet feladta-e már, vagy szándékozik-e teljesíteni a rendelést.

De ha kínából vagy a környékről szeretnél rendelni mostanában , akkor arra készülj, hogy a szokásosnál nagyságrendekkel hoszabb és bizonytalanabb lesz a rendelés teljesítése.

Ha a vámon akadt el, vagy megsemmisítették arról kaptál volna értesítést.

2020. ápr. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a Vámon van. Nemsokara kapod a VAM+áfát amit be kell fizetni.
2020. ápr. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Kérdezném, hogy megkaptad e már? Ugyanis nekem is hasonló gondom van. Légyszi írd már meg ha megkaptad, vagy most mi a helyzet.
2020. jún. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megkaptam azóta. Dpd hozta. kb 3 hete talán.
2020. jún. 7. 09:45
 8/8 A kérdező kommentje:
vagy inkább 2 hete. Még februárban rendeltem.
2020. jún. 7. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!