Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone adapter meddig használh...

IPhone adapter meddig használható? Mikor adhatja fel kb a szolgalatot?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 21. 23:39
 1/6 Gabenito válasza:
Ha vigyázol rá, jó irányból dugod be a kábelt usb 2.0-nál, mivel usb c-nél már mindegy az irány akkor bőven többet bír, mint maga a telefon. Nekem van 10 éves ipad adapterem ami teljesen jól működik.
2020. ápr. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oh akkor nem kell cseréljem? 2,5 eves iPhone SE hez kapott adapterem van, veszek egy 11 en es ha annak a tolto kabelet dugom bele az adapterbe , ugyanugy fog mukodni?
2020. ápr. 22. 02:47
 3/6 Gabenito válasza:
működnie kell igen. de ha van annyi pénzed, hogy iphone 11-t vegyél én már a helyedben vennék hozzá egy gyorstöltőt is ez 20-ról 80%-ra kb 25 perc alatt feltölti de ehhez új adapter és kábel is kell, de nagyon hasznos dolog.
2020. ápr. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem ez a toltes is tokeletesen megfelel😊
2020. ápr. 22. 16:22
 5/6 A kérdező kommentje:
ujgsm.hu rol erdemes rendelni?
2020. ápr. 22. 23:15
 6/6 Gabenito válasza:
nem ismerem vásárlói véleményeket nézz, ha megbízható boltnak írják miért ne
2020. ápr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!