Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha még nem töltöttem be a 18....

Ha még nem töltöttem be a 18. életévemet, akkor semmilyen úton-módon nem hozhatok ki részletre magamnak telefont?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, és nagyon szeretnék már telefont cserélni, tudnám is fizetni a számlát az előre összegyűjtött ösztöndíjakból, meg aztán később nyári munkákból összeszedett pénzből..stb.

De elvileg amíg nem töltöm be a 18-at, én nem hozhatok ki a saját nevemre telefont... Ez tényleg így van? T-Home-ról lenne szó elsősorban.

Mivel szüleim is nem rég hoztak ki maguknak előfizetést (ugyan készülék nélkül), így Ők elvileg nem hozhatnak ki nekem egy ideig készüléket, sem előfizetést... Viszont a telefonom teljesen off, és nem ér el senki, ha nem vagyok itthon, és esetleg baj van. :/


2020. ápr. 27. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igy ahogy mondod, semmifele uton-modon. Es nem azert mert esetleg ne tudnad fizetni, hanem mert kiskorukent nem kothetsz ervenyes szerzodest.


Amugy meg ha ennyire ossze van gyujtve a penzed, lehet venni 50-60e korul is tokeletesen hasznalhato mobilt (ujat!), amihez mar csak egy feltoltokartyas csomag kell kb. barmelyik szolgaltatol es maris elerheto vagy.

2020. ápr. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire össze van gyűjtve a pénzed, akkor inkább független készüléket vegyél újonnan és fizesd ki egyben

Így sokkal drágább és meg ráadásul szolgáltatótól is függni fogsz

2020. ápr. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

"T-Home-ról lenne szó elsősorban."

tehát vezetékes telefont szeretnél "kihozni"?

2020. ápr. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ne fáradjatok a válaszokkal.

2020.04.23-án 09:24 kor más körítéssel ezt a kérdést mér feltette.

Most sem venni akar ,hanem "kihozni"

Ismeritek az ilyeneket ...

2020. ápr. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!:)


#3, elnézést, összekevertem a kettőt. Telekom*.


#4, te pedig keversz valakivel, mert én még ilyen jellegű kérdést soha nem írtam ki. De örülök, hogy ennyire biztos vagy benne! :)

2020. ápr. 28. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!