Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone tulajdonosok miért iOS...

IPhone tulajdonosok miért iOS t választottatok Android helyett?

Figyelt kérdés
miben jobb?
2020. máj. 2. 11:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Nem választották, nem árulnak ájfónt Androiddal.
2020. máj. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
Státusszimbólum. Aki mást mond, az hazudik.
2020. máj. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Hülyebiztos, informatikához egyáltalán nem értő emberek is könnyűszerrel tudják használni (nekik a korlátok nem is számítanak, ezért veszik), sokáig van támogatva.
2020. máj. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
mondjuk van benne valami mert eddig csak digitális analfabétáknál láttam megnéztem ezt az iPhone SE tesztet és egy semmi 180 ezerért
2020. máj. 2. 12:05
 5/14 anonim ***** válasza:
72%

10-ből 9 ember egyáltalán nem a rendszer miatt választja a szifont :D

Az maradék egy pedig a gyorsaságra (nem recés a működés, kellemesebb használni. bár ez mára az androidos csúcskészülékeknél is megvan) és a hülyebiztosságra hivatkozik.

2020. máj. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%

Lassan 3 éve már, hogy meguntam az Androidomon azt a jelenséget, amikor 300MB tárhellyel sem enged letölteni egy 10MB-os appot. 100%-ban elegem volt már abból a rendszerből (meg a Google Play Játékok, Google Play Könyvek), és a hasonló felesleges alkalmazásokból. Ekkor a felvágás, és minden egyéb szándék nélkül megvettem az első iPhone-omat, ami egy SE volt, annak idején 100 ezerért. Rokonnak, aki nagyjából ugyanakkor hasonló áron vett Androidot (P8 Lite), hamar elkezdett lassúlkodni a Huawei. Viszont az iPhone csak és kizárólag akkor lassú, ha tele van a tárhely. De csutkára.


Aztán lecseréltem az SE-t egy XR-re, és azóta is ezt használom. Elégedettségem 100%-os, és amíg ez így marad, nem tervezek Androidot venni. Különben is sok-sok olyan funkciója van, amit az Androidok nem igazán tudnak! (Orvosi azonosító, Siri, gyors segélyhívás stb.).

2020. máj. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%

"Orvosi azonosító, Siri, gyors segélyhívás stb.)."


Ezeket bármelyik közép-felsőkategóriás telefon tudja 🤠

2020. máj. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

És egy Android esetében mit kell csinálni segélyhíváshoz? Csak mert nem mindegy..


Tudtommal a Xiaomi telefonokban pl. nincs személyi asszisztens (a Samsungot tudom, hogy van).


Ettől függetlenül pozitív dolog mindhárom :D

2020. máj. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#8

Huaweinél pl előre beállítás után gyorsan 5x megnyomni a bekapcsológombot.


És minden androidos telefonon elérhető a Google Assistant, csak angolul.

2020. máj. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Illetve néhány parancs megy magyarul is.
2020. máj. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!